Uzkarināmais 'Amazone ZA-TS' izkliedētājs ir pieejams ar tvertnes tilpumu no 1400 l līdz 4200 l. Tas aprīkots ar jauno TS izkliedēšanas mehānismu, kura darba platums ir līdz 54 m, nodrošinot izcilus izkliedēšanas rezultātus, gan strādājot uz lauka, gan veicot izkliedi gar robežlīniju.

ZA-TS ir aprīkots ar ISOBUS sistēmu, kas ļauj pieskaitīt to pie jaudīgākajiem izkliedētājiem ar darba ātrumu līdz 30 km/h un maksimālu laukuma pārklājumu ar izsmidzināmo daudzumu 650 kg/min.

Uzticamā svēršanas sistēma, slīpuma sensors, precīzās AutoTS un ClickTS sistēmas izkliedei gar robežlīniju, inovatīvās ArgusTwin un WindControl sistēmas, kā arī plašais papildaprīkojuma klāsts padara šo minerālmēslu izkliedētāju par labāko savā klasē. 

Pateicoties izkliedētāja svēršanas sistēmai, kas sastāv no diviem 200 Hz svaru moduļiem, tiek nodrošināts precīzs izkliedes daudzums. Šī sistēma automātiski salīdzina faktiski izkliedēto daudzumu ar ievadīto vēlamo daudzumu. 

Ja darba laikā svēršanas sistēma konstatē minerālmēslu plūsmas novirzes no vēlamā daudzuma, tad elektriskais dozatora aizbīdnis automātiski veic izkliedētāja regulēšanu. 

Turklāt darba laikā tiek precīzi dokumentēts izkliedētais daudzums, kas tiek ierakstīts lauka kartē. ISOBUS terminālī ir iespējams mainīt izkliedes daudzumu, lai augam nodrošinātu sabalansētu apgādi ar barības vielām.

Lai uzlabotu ZA-TS veiktspēju, Amazone piedāvā aplikāciju mySpreader, kurā iespējams ērti un vienkārši veikt izkliedētāja kalibrēšanu un iestatīt precīzu izkliedes daudzumu attiecīgajam mēslojuma veidam.

ArgusTwin sistēma ar nepārtrauktas darbības tiešsaistes kontroli un ievades sistēmas korekciju nodrošina optimālu mēslojuma sadalījumu. Ar ArgusTwin radara sensoriem abās izkliedētāja pusēs tiek kontrolēts gan kreisais, gan labais izkliedes vēdeklis un pēc vajadzības tiek koriģēta viena vēdekļa elektriskā ievades sistēma neatkarīgi no otras.

Sarežģītām, vējainām vietām Amazone piedāvā Wind-Control sistēmu, kas nepārtraukti pārrauga vēja ietekmi uz izkliedēšanas rezultātu un automātiski pielāgo izkliedes daudzumu. Pie izkliedētāja uzstādītais augstas frekvences mērījuma vēja sensors fiksē vēja ātrumu un vēja virzienu. Izmantojot šos datus, darba dators, kombinējot tos ar ArgusTwin sensoru sniegto informāciju, aprēķina jaunas iestatījuma vērtības ievades sistēmai un izkliedēšanas disku apgriezienu skaitam.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.