"Case IH" ieviesusi jaunu topmodeli 'Case IH Axial-Flow 11' ražas novākšanas kombainu līnijā.

Kombains ir aprīkots ar 16 cilindru FPT Cursor dzinēju ar 775 ZS jaudu (tiek gatavots modelis arī ar 20 litru motoru ar jaudu līdz 1000 ZS), graudu tvertni ar tilpumu gandrīz 20 kubikmetri un izkraušanas sistēmu ar jaudu 211 litri minūtē. 


Case IH Axial-Flow 11 ir 10+ klases kombains, kas aprīkots ar divu rotoru tehnoloģiju, kā arī inovatīvo AFS Harvest Command automatizācijas sistēmu. Harvestera rotorus darbina jauda plus CVT, kur rotoru griešanās ātrumu var regulēt dažādām kultūrām. Tie var arī griezties pretējā virzienā. 

Uz rotoriem ir uzstādīti HX+ amortizatora stieņi, jaunajai rotora korpusa pakāpeniskajai konstrukcijai jānodrošina efektīvāks graudu atdalīšanas process no vārpas. 


AFS Pro 1200 displejs nodrošina jaunu produktivitātes un savienojamības līmeni ražas novākšanā. Displejs ir aprīkots ar pretatspīduma ekrānu, Bluetooth iespēju un pazīstamu Android interfeisu. 

Kombaini AF11 ir aprīkoti ar diviem šādiem displejiem, kas atrodas viegli sasniedzamā attālumā. Pieejama arī jau pazīstamā Case IH AFS Harvest Command kombaina automātiskās regulēšanas sistēma. 

To izmanto, lai automātiski pielāgotu kombaina parametrus atkarībā no pašreizējiem ražas novākšanas apstākļiem, 

un tā sastāv tikai no kameras (skenē tvertnē nonākušos graudus un norāda uz bojājumu vai piesārņojuma esamību) un sensoru pāra. 

Pārējos parametrus sistēma saņem no galvenajiem darbības sensoriem. Tikai no operatora ir atkarīgs, vai jāievada novāktās labības veids vai jāizvēlas kāda no ražas novākšanas stratēģijām (uzsvars uz graudu kvalitāti vai maksimālo produktivitāti). Pēc tam sistēma ražas novākšanas laikā automātiski pielāgo rotoru, sietus vai kustības ātrumu. Iekārtai ir arī jaunā Cross Flow Plus tīrīšanas sistēma, kurai ir par 32% lielāka tīrīšanas virsma nekā iepriekšējiem modeļiem. 


Sērijveida ražošanā jaunajam kombainam vajadzētu nonākt 2025. gadā.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.