Kompānija "John Deere" ir izlaidusi 444 G-Tier riteņu iekrāvēju. 444 G-Tier daudzpusība un izturība ir līdzīga iepriekš ieviestajām 544 un 644 G-Tier mašīnām, taču ar mazāku darba svaru un mazākiem izmēriem.

Mašīnu var aprīkot ar dažādām stiprinājuma iespējām, sākot no sniega tīrītājiem līdz satvērējiem, ļaujot tai pielāgoties dažādiem uzdevumiem un pielietojumiem. 


Kabīnē regulējamie izlices iestatījumi palīdz optimizēt veiktspēju, īpaši atkārtotu uzdevumu laikā. 444 G-Tier var būt aprīkots ar papildu augsto pacēlāju, kas nodrošina lielāku sasniedzamību, iekraujot kravas automašīnas. 

Augstas pacelšanas sakabes pievienošana nodrošina papildu 17 collu šarnīrtapas augstumu salīdzinājumā ar standarta savienojumu. 

Ir pieejams arī papildu komplekts ar centrbēdzes priekštīrītāju un automātisko atpakaļgaitas ventilatoru, lai noņemtu gružus no darba zonas. Tam ir arī aizsargājoša transmisija un zemāki apvalki, lai izvairītos no gružiem. Dzesēšanas bloku var iestatīt tā, lai tas regulāri apgrieztos atpakaļgaitā, vienkāršojot apkopi. 


Iekrāvēju darbina tas pats John Deere 4,5 litru dzinējs kā 444 P-Tier riteņu iekrāvēju. John Deere modernizēja transmisiju, augstas berzes diferenciāļus un pārstrādāja hidrauliskās un elektriskās sistēmas. Automātiskā tukšgaita un automātiskā izslēgšanās samazina dzinēja apgriezienu skaitu vai izslēdzas pēc dīkstāves perioda, lai ietaupītu degvielu un garantijas stundas. 

Vadības ierīces ir paredzētas jebkura prasmju līmeņa operatoriem. Automātiskā pārnesumu pārslēgšana notiek braukšanas laikā. 


Regulējams izlices augstums kabīnē, atgriešanās transportā un atgriešanās rakšanai var tikt aktivizēta ar SSM. Klienti var izvēlēties tapas vai Hi-Vis/ISO, vai JRB kausu opcijām, kas ir saderīgas ar Deere K, L sērijas kausiem, kā arī veiktspējas daudzlīmeņu kausiem un papildierīcēm. 

Trešās un ceturtās funkcijas papildu hidraulika ļauj izmantot plašu agregātu klāstu.


Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.