ASV kompānija "Case IH" izstrādājusi jaunu priekšējā tilta papildu pakari lielākam komfortam, strādājot ar 'Quantum' sērijas traktoriem Jaunā pakare tiek piedāvāta kā izvēle' Quantum'V, N un F sērijas traktoriem ar kabīni un bez tās.

Jauno pakari inženieri izstrādājuši pēc lielo traktoru analoga – pakares pamatā ir pagrieziena sviras ar sedlveida šarnīru princips, kas nodrošina īpaši izturīgu konstrukciju, kas nerada berzi starp balstu un priekšējo asi. Tā kā pagrieziena punkts ir augstāk nekā alternatīvajām sistēmām, pakare nodrošina lielu komfortu šūpošanās gadījumā. 

Atsperu augstumu var regulēt manuāli no kabīnes, kas arī atvieglo priekšējā uzkarināmā aprīkojuma uzstādīšanu un regulēšanu.

Pieejami četri vadības režīmi: bloķētais, mīkstais, vidējais un stingrais.

Papildus jaunajai pakarei Quantum modeļi aprīkoti arī ar papildu funkcijām vadības komforta paaugstināšanai – automātisko augstuma kontroli, aizsardzību slīpumos, kā arī jauno jūgvārpstas vadības sistēmu.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.