ASV kompānijas "Massey Ferguson" jaunās paaudzes graud­augu novākšanas kombains 'Ideal 7' ir vienrotora mašīna ar kopējo separācijas laukumu 2,27 m2, turklāt kombainam ir industrijā visgarākais rotors – 4,84 metri.

Pateicoties tam, separācijas process notiek ļoti kvalitatīvi. Inovatīvajai kulšanas sistēmai Single Helix ir divas sekcijas, un kulšana notiek līdzvērtīgi trumuļmašīnām.

Ideal 7 aprīkots ar 9,8 litru dzinēju AGCO Power ar jaudu 451 ZS. Mašīnai uzstādīta DriveCenter transmisija, kas ar jebkuriem apgriezieniem ļauj maigi iedarbināt kombainu.

Kā ziņo ražotājs, 

Ideal 7 esot vienīgā mašīna savā klasē, kurai ir 17 100 litru bunkurs un izkraušanas ātrums 210 litru sekundē. 

Devēju daudzums un elektroniskā hidrauliskā vadība ļauj kombainam strādāt pilnīgi autonomi neatkarīgi no mehanizatora kvalifikācijas. 

Ideal ir mašīna klientiem, kuri jau ir pārgājuši no fāzes vienkārši nopļaut uz etapu, kad grib pilnībā kontrolēt procesu, pierakstīt datus, kā arī minimizēt savus riskus un palielināt graudu novākšanas efektivitāti ar iespējami maziem zudumiem. 

Kombaina gaitas daļa var tikt aprīkota ar kāpurķēžu sistēmu TrackRide, kas neprasa apkalpošanu.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.