Īsbāzes disku ecēšas 'Terradisc 8001 T' un '10001 T' ir pieejamas ar darba platumu 8 un 10 metri. Kompaktās disku ecēšas nodrošina rugāju atlieku sajaukšanu pat masīvu rugāju atlieku un mulčas gadījumā, kā arī drošu ekspluatāciju dažādos apstākļos.

Austriešu firmas konstruētajām ecēšām ir īpaši augsta produktivitāte uz laukuma vienību, kas, strādājot ar ātrumu 18 km/h, nodrošina lielu triecienspēku. 

Vienmērīga augsnes apstrāde nelielā dziļumā un optimāla augsnes sablīvēšana ļaujot iegūt izcilas kvalitātes sējplatības. 

Kompaktā konstrukcija, agresīvais disku izvietojums, kā arī darbīgo daļu pamīšus izvietojums nodrošina labu augsnes un salmu sajaukšanu pat sausos laik­apstākļos. 

Īsais rāmis ir galvenā atšķirīgā piekabināmo disku ecēšu Terradisc pazīme. Uz šīm īsbāzes ecēšām var uzstādīt apstrādes dziļumu no 5 līdz 15 cm. Tas ļaujot augsni apstrādāt vislabākajā veidā.

Lai sasniegtu līdzenu augsnes horizontu ar maksimālu rugāju atlieku un salmu sajaukšanas līmeni, Pottinger ir optimizējusi formas, izmēra, uzstādīšanas leņķa un disku apakšējās sakabes savstarpējo attiecību. Diski vienmēr saglabā iestatīto pozīciju un uzstādījumus. Pat smagos augsnes apstākļos vai akmeņainās augsnēs tie nenovirzās uz sāniem, tiek uzartas pat sacietējušas sliedes. 

Centralizētā hidrauliskā apstrādes dziļuma regulēšana ar kopējošo riteņu palīdzību ir vienkārša un ērta. Tā tiek iegūta vieglāka gaita, lieliska iekļuve augsnē, ideāla adaptācija augsnes virsmas īpatnībām, kā arī labāka augsnes sasmalcināšana un sajaukšana. 

Viens no svarīgākajiem disku ecēšu Terradisc uzdevumiem ir augsnes aizsardzība. Atsevišķās atsperes ļauj sekot lauka kontūrai, tādējādi nodrošinot optimālu augsnes aizsardzību. Apgriežoties lauka malās, Terradisc T balstās uz pieveļošo veltni ar amortizatoru, izlīdzinot svaru visā darba platumā. Pateicoties tam, apgriezienos lauka malās piekabināmie ecēšu modeļi nesabojā augsni. 

Neraugoties uz lielo darba platumu, disku ecēšas ir kompaktas transportēšanā – tandēmšasija kā saliekamā transporta sistēma ļauj droši transportēt ecēšas pa autoceļiem ar transporta augstumu 4 m un platumu 3 m. Pēc vēlēšanās šasiju var aprīkot ar pneimatiskajām vai hidrauliskajām bremzēm.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.