'Amazone Pantera' 4504-HW pašgājējsmidzinātājs darbojas vienlaikus ar lielāku klīrensu un platāku sliežu ceļu, saglabājot izcilu darbības stabilitāti.

Pantera pašpiedziņas smidzinātājs ar HW šasiju ļauj elastīgi hidrauliski regulēt klīrensu un sliedes platumu – platumā no 2,25 m līdz 3 m un klīrensu 1,25 m vai platumā no 2,45 m līdz 3,2 m (maksimums 3,3 m) un 1,7 m klīrensu Pantera-HW var darboties īpaši daudzpusīgi.

Lai gan smaguma centrs ir novietots augstāk, Pantera 4504-HW saglabā augstu stabilitāti un elastību, strādājot ar dažādām kultūrām un dažādos rindu attālumos. 

Šādas tehniskās īpašības būtiski paplašina augu aizsardzības iespējas. 

Lai nodrošinātu optimālu augu aizsardzību, papildus standarta riteņu un zobratu motoru pārsegiem, kāta atdalītājiem un apakšas aizsardzībai Amazone piedāvā trīs īpašas aprīkojuma iespējas.

Piemēram, iepakojums SunflowerKit ir īpaši izstrādāts Pantera-HW pašpiedziņas smidzinātājiem ekonomiskai augumā augstu augu aizsardzībai un mēslošanai. Šī pakete sastāv no kāta starplikām, riteņu korpusiem un plēves tuneļa. Kātu separatori nodrošina precīzu labības kultivēšanu rindās riteņu priekšā. Pateicoties īpašajai plēves tuneļa formai un plēves elastībai, augi rūpīgi un netraucēti slīd zem mašīnas. Ar izvēles pacelšanas moduli 700 Super-L2 izlici var pacelt vēl par 70 cm. Ar šo pacelšanas moduli Pantera-HW izsmidzināšanas augstums no sprauslas apakšējās malas ir 3,85 m.

Īpaši ērta ir kontrole ar Comfort-plus paketi. TwinTerminal 7.0 terminālis ar skārienekrānu padara mašīnas vadību daudzkārt ērtāku un vienkāršāku. 

Šķīduma cirkulāciju kontrolē tikai ar vadības termināļa skārienekrānu, kas darbojas nevainojami, pat lietojot to ar cimdiem rokās. Lietotājs izvēlas tikai vajadzīgo funkciju, un smidzinātājs pielāgojas automātiski.

Cietajā diskā var uzstādīt divus atsevišķus uzpildes profilus dažādiem lietotājiem vai uzdevumiem.

Lai uzpildītu, vienkārši jāpievieno šļūtene, un iekārta automātiski piepilda šķīduma tvertni un tīra ūdens tvertni līdz vajadzīgajam līmenim. Lietotājs pēc izvēles var izvēlēties individuāli regulējamu pauzi šķīduma tvertnes uzpildīšanai. Iespējama pilna automātiska smidzinātāja tīrīšana kopā ar mazgāšanas tvertni. 

Šim nolūkam Pantera smidzinātājs ar Comfort-plus paketi ir aprīkots ar intensīvas tīrīšanas, ātras tīrīšanas un stieņu mazgāšanas programmām. Turklāt pēc katras uzpildes ir iespējams patstāvīgi iztīrīt tvertni mazgāšanai. Comfort-plus komplektācijā ietilpst sūknis tīram ūdenim ar jaudu 160 l/min.

"Agro Tops" janvāra numurā lasi:

* I. GULBE: AR VIETĒJO TIRGU ŠODIEN JĀSAPROT VISA BALTIJA
* VETERINĀRĀS ZĀLES TURPMĀK BŪS JĀUZSKAITA
* JAUNĀ PIENA PĀRRAUDZĪBAS SISTĒMA UN CITI LDC JAUNUMI
* BALTIJĀ SELEKCIONĒTO KVIEŠU ŠĶIRŅU SALĪDZINĀJUMS
* VASARĀJU GRAUDAUGU UN KARTUPEĻU SĒKLU SEZONAS PIEDĀVĀJUMS
* LIELĀKO SĒTO ZĀLĀJU AUDZĒTĀJU TOP 50
* GOVJU SAIMNIECISKO SLIMĪBU IZSKAUŠANAS PROGRAMMA
* LIELĀKIE PIENA GOVJU GANĀMPULKI 2023
* AIZVADĪTĀS DĀRZU SEZONAS ATZIŅAS
* VAI AUDZĒSIM KOLONNVEIDA ĀBELES?

Žurnālu abonē šeit.

"Agro Tops" janvāris.