Konkursa "Gada labākā būve Latvijā 2023" žūrija nominācijai jeb finālam gada "Koka būve" izvirzījusi arī SIA "Avoti" biroju ēku Lizumā, informē laikraksts "Dzirkstele".

Reklāma

Konkursa žūrija kopumā apskatījusi un pabeigusi vērtēt gandrīz 70 būves visos Latvijas reģionos. Pēc vērtējumu kopsavilkuma un diskusijām finālam, kas paredzēts 11. jūlijā, žūrija izvirzījusi 41 objektu, to vidū arī kokapstrādes uzņēmuma biroja ēku Lizumā.

Konkurss notiek jau devīto gadu. Visas skatei "Gada labākā būve Latvijā 2023" pieteiktās būves būšot apskatāmas skates gadagrāmatā. Vienu tās eksemplāru bez maksas saņems katras skatei pieteiktās būves pārstāvis. Jūlija sākumā skates rīkotāji izsludinās balsošanu par sabiedriski nozīmīgāko 2023. gadā uzbūvēto ēku. Ikviens varēs balsot par būvi, kas, viņaprāt, ir lielākais ieguvums sabiedrībai.

Aptauja

Kāds ir jūsu biežākais LASI.LV apmeklējuma laiks?
MAF 2024

Publikācija tapusi projektā "Mans pagasts, mana pilsēta", kurā "Latvijas Avīze" sadarbojas ar laikrakstiem "Staburags", "Dzirkstele", "Zemgales Ziņas", "Bauskas Dzīve", "Alūksnes un Malienas Ziņas" un "Ziemeļlatvija".

Mediju atbalsta fonda ieguldījums no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par publikācijas saturu atbild "Latvijas Avīze".