Ar košu koncertu izklaides vietā "The Sinners Club" prezentēts jaunās dziedātājas AVÉI (Ieva Kudlāne) debijas albums "Mosties".

Visi jaunajā CD iekļautie skaņdarbi ir oriģināldziesmas; to mūzikas un teksta autori ir Raitis Aukšmuksts un Ieva Kudlāne (AVEI). CD ieskaņots Cloud Music Studio, un tas pieejams USB formātā; tāpat to var noklausīties mūzikas straumēšanas vietnē Spotify.

"Albums ir AVÉI sākums – stāsts par to, kā viņa radās un saskarās ar reālo pasauli. Man ir ļoti svarīgi, ka albumam ir koncepts; es to redzu kā vienu lielu darbu, nevis vairākus mazus darbiņus. Albuma nosaukums ir kā sauciens – "Mosties!". Arī pirmā dziesma, kura vienīgā tapusi no manis – Ievas – skatupunkta, ir kā sauciens "AVÉI!". Tā ir pirmā satikšanās un, gribētos teikt, pat kaut kas līdzīgs mīlestībai no pirmā acu skatiena – tikai tā ir Ieva, kura ierauga visu, kas viņa gribētu būt," savu veikumu komentē dziedātāja. 

"Ar pirmo dziesmu ar noslēdzas viss Ievas sakāmais, jo rodas AVÉI. Cauri nākamajām dziesmām AVÉI iet cauri visām eksistēšanas ķibelēm un mazajām laimītēm. Sākot ar saprašanu, ka viss nav tik vienkārši realitātē (dziesma "Mammu!") līdz pat bezkaunīgai sevis cildināšanai dziesmā "SOS". Katra no CD iekļautajām dziesmām ir par AVÉI attiecībām ar sabiedrību, realitāti, Ievu vai pat pašu AVÉI. Savukārt albums noslēdzas ar AVÉI vienaldzīgām atvadām no Ievas. Kaut gan albumam ir ļoti konkrēta nozīme, noteikti to nevienam neuzspiežu, jo daudzas albuma dziesmas izklausās rakstītas par romantiskām attiecībām. Tas man visvairāk patīk mūzikā, ka katrs var interpretēt to, kā vien sirds kāro."

AVÉI "Mosties".

Atgādinām, la dziedātāja un dziesmu autore AVÉI pirms diviem gadiem sevi pieteica 2023. gada "Supernovā" ar dziesmu "Let Me Go" iegūstot 5. vietu. Paralēli pieteikumam konkursam dziedātāja sāka strādāt pie sava debijas albuma, un to veidojusi kā stāstu par AVÉI: kā viņa radusies, nonākusi saskarsmē ar realitāti, un par attiecībām, kas rodas starp AVÉI un reālo pasauli. Kad darbs pie albuma jau bija gandrīz pabeigts, AVÉI negaidīti atkal iekļuva "Supernovas" pusfinālā. "Man tas bija milzīgs pārsteigums, taču arī nedaudz kā zīme, ka visu daru pareizi," saka dziedātāja.

Noklausies albumu!

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.