Latviešu hiphopa izpildītājs Edavārdi izdod jaunu solo albumu "Iekšas". Albums tapis sadarbībā ar bītmeikeri un producentu NiklāvZ (Niklāvs Sekačs) kopīgā radošā procesa rezultātā, izveidojot desmit jaunus skaņdarbus. Albums parāda izpildītāju no visām pusēm, ļaujot vaļu, kā nopietniem skaņdarbiem, tā arī daļai humora izjūtas.

Reklāma

Daudzās no albuma kompozīcijām ir dzirdamas dziedātājas Linn un Una Daniela (ielās un klubos pazīstamas arī kā duets UNDA), dodot atslodzi no brīžiem intensīvā un smagā Edavārdi rečitatīva. "Iekšas" ir arī dzirdams The Bad Tones dalībnieks Edvards Broders, kurš piedalījās dziesmas "Iekarošu pasauli" tapšanā. Par albuma vokālu ierakstu ir atbildīgs NiklāvZ un reperis/producents ansis, kurš veica visu dziesmu gala apstrādi, kā arī palīdzēja ar papildu producēšanu. 90% "Iekšu" tika ierakstīti 2022. gadā, bet, saistībā ar Edavārdi dalību citos projektos, albums tika pabeigts 2024. gada sākumā. 

"Šis albums tapa ar uzstādījumu būt maksimāli brīvam un radošam. Veidojot "Iekšas", es daudz retāk vērsos pēc padoma pie saviem kolēģiem un koncentrējos uz savu vīziju. Šoreiz teksti netika rakstīti pie pabeigtiem bītiem. Es devos ar ideju pie Niklāva un viņš no nulles radīja pavadījumus, kuri atbilda manai vīzijai. Iepriekšējā solo albumā 

"Ekosistēmas" bija daudz pārdomu un melanholijas, tāpēc šoreiz es centos sevī atrast citas šķautnes, pārkāpt pāri tam, kam man vajadzētu būt un brīvi radīt," 

par albumu izsakās Edavārdi. 

Edavārdi "Iekšas".


Kopš iepriekšējā Edavārdi solo albuma "Ekosistēmas", kas iznāca 2021. gadā, reperis ir izdevis vairākus solo singlus, noorganizējis divus "Bēdīgo dziesmu koncertus", aktīvi darbojies grupā "Singapūras satīns", kā arī izdeva vairākus singlus un EP ar drum’n’bass projektu KRATA.

Noklausies albumu!

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.