No 19. februāra pirmdienu vakaros pulksten 21.45 TV3 būs skatāms Latvijā vēl neredzēts, izklaidējošs šovs "Viltvārdis". Katrā raidījumā piedalīsies kāda sabiedrībā zināma persona, viena ģimene un viens viltvārdis, kurš par ģimenes locekli tikai izliksies. Slavenības uzdevums būs iejusties izmeklētāja lomā, pavadīt vienu dienu kopā ar ģimeni, vērot viņus, uzdot jautājumus, piedalīties kopīgās aktivitātēs un dienas beigās censties atminēt, kurš no ģimenes locekļiem ir viltvārdis.

Vienpadsmit raidījumu garumā skatītāji iepazīs vienpadsmit stipras, saliedētas un spilgtas ģimenes no visas Latvijas. Pie ģimenēm noskaidrot, kurš ir viltvārdis, dosies ne mazāk spilgtas personības – izmeklētāju lomās iejutīsies Arnis Krauze, Intars Busulis, Elita Patmalniece, Jānis Krīvēns jeb Krivenchy, Dairis Bertāns, Kaspars Zemītis, Sanda Dejus un citas Latvijas slavenības.

Jaunais šovs būs vienlīdz aizraujošs gan iesaistītajai ģimenei, gan skatītājiem pie televizora ekrāniem, uzskata raidījuma vadītājs Emīls Gatis Liepiņš: "Allaž esmu bijis pārliecināts, ka ģimenes saites ir spēcīgākais, kas šajā pasaulē vispār pastāv. Un tomēr, kā esam pārliecinājušies pasaules klases izmeklēšanas seriālos un filmās, tieši tie, kam ir visvairāk ko slēpt, to pieprot vismeistarīgāk. Manuprāt, šis stāsts nebūs tik ļoti par mānīšanos un viltībām, drīzāk par pretējo – komandas darbu, kas pierāda, ka nemaz tik atšķirīgi cits no cita neesam, un, ja pacenšamies, jebkurš var kļūt "par savējo". Es, protams, ceru, ka tas izdosies tik niansēti, ka neviens vien skatītājs paliks ar izbrīnā atvērtu muti."

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.