Saskaņā ar aktiera Sema Vortingtona paziņojumu februārī sāks filmēt kases grāvēja "Avatars" nākamo – jau trešo – filmu un tā būšot vēl grandiozāka nekā franšīzes pirmās divas filmas.

Kopš Džeimsa Kamerona filmas "Avatars" pirmizrādes aizritējuši jau 14 gadi, un tās ieņēmumi pārsnieguši 2,9 miljardus ASV dolāru. Pirmais turpinājums "Avatars: Ūdensceļš" kinoteātros nonāca 2022. gadā, un skatītājus gaida vēl trīs filmas, kuru pirmizrādes ieplānotas 2025. gada 19. decembrī, 2029. un 2031. gadā. Kā intervijās uzsvēris franšīzes autors Dž. Kamerons, viņš "Avataru" vēlas padarīt par neaizmirstamu piedzīvojumu visiem kinoskatītājiem.

Ņemot vērā, ka beigušies aktieru un Holivudas scenāristu streiki un arī Covid-19 nerada tādu apdraudējumu kā nesenā pagātnē, jau februārī sāksies "Avatara" 3. daļas filmēšana, un galvenajā lomā ir apstiprināts Sems Vortingtons. Dž. Kamerons atzinis, pa šo laiku ir krietni rūpīgāk izstrādāti varoņi, un skatītājiem par lielu prieku uz ekrāna atdzīvosies ne tikai jaunas pasaules, bet arī varoņi, ar kuriem kopā doties neaizmirstamos piedzīvojumos. Zināms, ka komandai pievienosies Čārlija Čaplina mazmeita Ūna Čaplina, kura atveidos agresīvo ešu līderi Varangu, un savu dalību jau apstiprinājuši Zoja Saldana, Sigurnija Vīvere, Stīvens Lengs, Džovanni Ribisi, Keita Vinsleta, Žemēns Klemēns, kā arī Mišelle Jeo un Deivids Tjūliss.

TV3 3. februārī plkst. 1.55, "Titāns".

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.