Uzņēmuma "Krone" ražotā prese' VariPack' ir lentes tipa prese ar mainīgu kameru, kas īpaši izstrādāta lietošanai sausā masā – siena un salmu presēšanai. To raksturo vienkārša tehnoloģija, liela caurlaidība un liels presēšanas blīvums.

Reklāma

Pateicoties mainīgajai siksnu kamerai, ir iespējams sagatavot dažādu izmēru rituļus ar diametru 0,8–1,9 m.

EasyFlow pacēlājs ir aprīkots ar W formas dubultzariem, tas ļoti kvalitatīvi savāc platus vālus pat sarežģītos apstākļos un masu vienmērīgi nodod griešanas rotoram. Pacēlāja darba platums ir 2,15 m. Pacēlājam ir maz dilstošo detaļu, tas ir vienkāršs, ar fiksētām zaru rindām, zemu nodilumu un ilgu kalpošanas laiku.

Integrētais rotors ar diametru 530 mm ir pieejams gan ar griešanas sistēmu, gan bez tās. 

Vienkārša un izturīga konstrukcija garantē nevainojamu darbību arī sarežģītos apstākļos un nodrošina lielu masas caurlaidi. 

Rotors ir izgatavots, apvienojot spirālveida zvaigzni un gliemežtransportieri, tādējādi optimizējot masas plūsmu un XCut griešanas sistēmu visa rotora platumā.

VariPack griešanas sistēma sastāv no 17 vai 26 nažiem, ko iespējams darbināt pa grupām. Tādējādi var iestatīt dažādu griešanas garumu. Atkarībā no aprīkojuma grupu pārslēgšanu var veikt gan manuāli pie mašīnas, gan no traktora kabīnes, tas ļauj ātri un vienkārši pielāgoties nepieciešamajiem apstākļiem. Izmantojot dažādas griešanas grupas, naži tik ātri nenodilst.

VariPack preses kamera sastāv no trīs gludas virsmas siksnām, kas īpaši piemērotas sausai masai. Pateicoties īpašajai preses konstrukcijai, VariPack modeļiem ir plašs rituļu izmēra diametrs – VariPack V 165 XC iespējamais rituļu diametrs ir 0,8–1,65 m, VariPack V 190 XC – 0,8–1,9 m.

Izmantojot vadības termināli, iespējams iestatīt rituļa kodola, kā arī vidējā un ārējā slāņa presēšanas blīvumu. Šādā sistēmā rituļi tiek sapresēti atbilstoši paredzētajam lietojumam. Ja rituļi jātransportē lielos attālumos, tiem ir jābūt maksimāli blīviem. Ja vēl nepieciešama žāvēšana, iespējams sagatavot rituļus ar mīkstu kodolu.

VariPack tīkla siešanas sistēma darbojas ļoti uzticami, tās uzstādīšana ir vienkārša un ērta. Kā papildaprīkojums ir pieejama atlokāma tīkla sliede, kas viegli iebīda tīklu vietā un atvieglo tā ievietošanu. Turklāt preses abās pusēs ir vieta, kas paredzēta tīkla papildu ruļļiem, lai garām darba dienām nodrošinātu pietiekamas tīkla rezerves.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.