Amerikas Lauksaimniecības un bioloģisko inženieru biedrība (ASABE) ir izvēlējusies 2024. gada AE50 balvas ieguvējus, no tiem divi ir Vācijas uzņēmuma "Fendt" agregāti.

AE50 ir ikgadēja balva, ko piešķir par inovatīvākajiem risinājumiem pārtikas rūpniecībai un lauksaimniecībai paredzētu iekārtu vai sistēmu izstrādē. AE50 balvu programmas mērķis ir uzsvērt jauno produktu un sistēmu svarīgo lomu vadošo tehnoloģiju ieviešanā tirgū. Jaunākie inženiertehniskie sasniegumi palīdz lauksaimniekiem, pārtikas pārstrādes uzņēmumiem un iekārtu ražotājiem palielināt biznesa rentabilitāti, uzlabojot efektivitāti, kvalitāti un drošību. Ikgadējā AE50 konkursā piedalās uzņēmumi no visas pasaules, un līdz 50 uzvarētājus izvēlas starptautiska vadošo mašīnbūves ekspertu žūrija. Tiesneši izvēlas inovatīvus produktus, kas iemieso labākos augsto tehnoloģiju risinājumus pārtikas rūpniecībai un lauksaimniecībai.

 Fendt – divas prestižas AE50 2024 balvas par inovācijām

Fendt 200 Vario sērijas traktori ir zīmola mazākie traktori, taču tajos ir apvienotas visas īpašības, ko Fendt klienti sagaida no lielākām mašīnām. 

Traktori ir daudzpusīgi, un tiem ir lieliska manevrētspēja pat sarežģītos sēšanas apstākļos. 

200 Vario traktori ir pieejami trīs modeļos ar nominālo jaudu no 94 līdz 114 zirgspēkiem, un tie ir pieejami standarta konfigurācijā vai trīs papildu konfigurācijās. Traktori ir aprīkoti ar AGCO Power 3,3 l dzinēju un Fendt Vario CVT transmisiju.

'Fendt 600 Vario. '

Fendt 600 Vario sērijas traktori ir aprīkoti ar pilnīgi jaunu četrcilindru 5 litru AGCO Power Core 50 dzinēju un pieejami četrās jaudas opcijās – no 164 līdz 224 zirgspēkiem. Apvienojumā ar inteliģento Fendt VarioDrive CVT transmisiju traktora dzinējs rada efektīvu un viegli vadāmu transmisiju, kas uzlabo produktivitāti. Visiem modeļiem ir Dynamic Performance, kas atbloķē līdz pat 15 papildu zirgspēkiem, izmantojot viedos sensorus, kas nosaka jaudas pieprasījumu.

 Fendt 600 Vario debitēja izstādē "Agritechnica 2023".

"Agro Tops" janvāra numurā lasi:

* I. GULBE: AR VIETĒJO TIRGU ŠODIEN JĀSAPROT VISA BALTIJA
* VETERINĀRĀS ZĀLES TURPMĀK BŪS JĀUZSKAITA
* JAUNĀ PIENA PĀRRAUDZĪBAS SISTĒMA UN CITI LDC JAUNUMI
* BALTIJĀ SELEKCIONĒTO KVIEŠU ŠĶIRŅU SALĪDZINĀJUMS
* VASARĀJU GRAUDAUGU UN KARTUPEĻU SĒKLU SEZONAS PIEDĀVĀJUMS
* LIELĀKO SĒTO ZĀLĀJU AUDZĒTĀJU TOP 50
* GOVJU SAIMNIECISKO SLIMĪBU IZSKAUŠANAS PROGRAMMA
* LIELĀKIE PIENA GOVJU GANĀMPULKI 2023
* AIZVADĪTĀS DĀRZU SEZONAS ATZIŅAS
* VAI AUDZĒSIM KOLONNVEIDA ĀBELES?

Žurnālu abonē šeit.

"Agro Tops" janvāris.