New Holland izstādē Turcijā pirmo reizi prezentēja savu jauno elektrisko traktoru' T3 Electric Power'.

Reklāma

Šī ir otrā elektriskā traktora prezentācija pēdējā pusgada laikā.

New Holland T3 Electric Power ir mazs kompakts traktors, kas pieder pie daļēji šauru kāpurķēžu traktoru kategorijas. New Holland sāka šī traktora izstrādi 2019. gadā. Galvenais uzdevums bija optimāli novietot akumulatoru. 

Modelis saņēma spēkstaciju ar proporcionālo jaudu 100 ZS, turklāt traktors tika pie elektrohidrauliskās transmisijas bez sajūga. Pateicoties elektriskajai piedziņai, maksimālais griezes moments ir pieejams no ātruma 1 km/h. Papildaprīkojumā ir pieejams arī 40 km/h ātruma režīms. 

Hidrauliku un jaudas noņemšanas vārpstu darbina otrs elektromotors. 

Traktoram ir viena riteņa piedziņa, bet četru riteņu piedziņa būs pieejama kā papildpiedziņa. 

Traktora borta tīkls ir paredzēts 800 V spriegumam, un akumulators ar jaudu 75 kWh nodrošina ilgu darbības laiku. Akumulatora uzlādes laiks ir no 1 līdz 3,5 stundām atkarībā no uzlādes veida.

Jaunais T3 Electric Power būs pieejams 2024. gada ceturtajā ceturksnī – sākotnēji tikai Turcijā un vēlāk, iespējams, arī Eiropā.

Atgādināsim, ka Hanoveres izstādē "Agritechnica 2023" New Holland prezentēja pilnībā elektrisku traktoru T4 Electric Power. Traktors ir aprīkots ar pilnībā elektrisku piedziņu, akumulatoru un spēkstaciju, kas attīsta jaudu līdz 120 ZS ar griezes momentu līdz 440 Nm. Izmantojot ātrās uzlādes sistēmu, akumulators tiek pilnībā uzlādēts līdz 100% tikai stundas laikā.

'New Holland T4 Electric Power'

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.