Dabai draudzīgi risinājumi papildus jau pierastām automātiskās vadības sistēmām aptver arī precīzās izsējas sējmašīnas, kas paredzētas gan bezaršanas, gan strip-till joslu augsnes apstrādei un sējai, kā arī citiem augsnes apstrādes veidiem.

Precīzās izsējas sējmašīnas kukurūzas, sojas, rapšu un citu kultūru sēšanai nodrošina izcilu izsējas kvalitāti, nepārtrauktu devas un dziļuma kontroli katrā rindā, samazina vērtīgā sēklas materiāla patēriņu, veic uzskaiti, kartē un veido darba atskaites.

Profesionāli atjaunotas precīzās izsējas strip-till un no-till sējmašīnas pieejamas ar 6–36 izsējas rindām. 

Risinājumu klāsts no pasaules vadošajiem speciālistiem – Ag Leader, Kinze, Precision Planting, John Deere u. c. – ļauj pielāgoties jebkurām klientu vajadzībām, iespējām un apstākļiem.

Uzlabojot esošo precīzās izsējas sējmašīnu vai komplektējot jaunu, var saņemt konkrētiem apstākļiem izveidotu un pielāgotu risinājumu, kas nodrošinās izcilu precizitāti un sadīgšanas kvalitāti apvienojumā ar pilnīgu izmaksu un darbu datu kontroli.

Tehnikas izplatītājs: SIA "TerraTech Solutions"

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.