Sestdien, 18. maijā, 94 cilvēku komanda - gandrīz 60 jaunsargi, vairāk nekā 20 akadēmiskās vienības "Austrums" pārstāvji, un pašvaldības darbinieki devās uz Nāves salu, lai, gatavojoties Nāves salas pieminekļa simtgades svētkiem, sakoptu salas teritoriju.

Reklāma

Talkas laikā, rosīgā un draudzīgā atmosfērā, tika salasīti atkritumi, notīrītas betona flīzes, novākti apaugumi no taku malām, nozāģēti aplauztie koki, pie pieminekļa ierīkota ziedu dobe.

Ķekavas novada pašvaldība izsaka pateicību ikvienam, kurš piedalījās salas sakopšanā un aicina iedzīvotājus 27. jūlijā piedalīties plānotajos Nāves salas pieminekļa simtgades svētkos. 

Piemineklis izveidots un uzstādīts Pirmajā pasaules karā kritušo Latviešu strēlnieku piemiņai. Šī ir jau otrā talka, kas, sadarbojoties ar iedzīvotājiem, rīkota Nāves salā. 

Pašvaldība šobrīd plāno vēl vienas talkas norisi, par kuru informācija tiks izplatīta vēlāk.

Aptauja

Par kādu saturu LASI.LV būtu gatavs maksāt?

 

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.