Eiropas Savienības Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) un Lauku attīstības programmas (LAP) pasākumā "Atbalsts ieguldījumiem ar lauksaimniecību nesaistītu darbību radīšanā un attīstīšanā" meža nozares kooperatīviem būs pieejami 1,5 miljoni eiro pamatlīdzekļu iegādei, liecina informācija oficiālajā izdevumā "Latvijas vēstnesis".

Atbalsta programmas septītajā kārtā tiks izsludināta ierobežota projektu iesniegumu pieņemšana - tā paredzēta meža kooperatīvajām sabiedrībām, atbalstot ieguldījumus pamatlīdzekļu iegādē.

Atbalstu varēs saņemt meža nozares kooperatīvi, kuru juridiskā adrese reģistrēta Latvijā, tostarp pilsētās ar vairāk nekā 5000 iedzīvotāju.

Septītās kārtas projektu iesniegumu pieņemšana notiks no 27. aprīļa līdz 27. maijam.

Projekta īstenošanas beigu datums pamatlīdzekļu iegādei noteikts viens gads no lēmuma pieņemšanas par projekta iesniegumu apstiprināšanu, bet ne ilgāk kā līdz 2025. gada 1. augustam.

Projektu iesniegumi jāiesniedz, izmantojot Lauku atbalsta dienesta (LAD) elektroniskās pieteikšanās sistēmu.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.