Plāns ir spēlēt jau pirmajā Nacionālās basketbola asociācijas finālsērijas mačā, preses konferencē teica latviešu basketbola zvaigzne Kristaps Porziņģis, kurš kopā ar savu komandu Bostonas "Celtics" nav spēlējis kopš 29. aprīļa, kad pirmās kārtas ceturtajā mačā pret "Heat" guva labās kājas ikra muskuļa traumu.

Reklāma

Kā ziņots, Porziņģa pārstāvētā "Celtics" šosezon ir sasniegusi NBA izslēgšanas spēļu finālu, kurā tiksies ar latvieša bijušo komandu Dalasas "Mavericks". Pirmā spēle notiks naktī uz piektdienu pēc Latvija laika Bostonā. 

Porziņģis ir pirmais latvietis, kas spēlēs NBA finālā. 

"Vai esmu 100 % gatavs? Nezinu. Redzēsim. Mums vēl ir pāris dienas. Līdz šim esam izdarījuši lielu darbu. Visu, lai būtu formā.

Plāns ir spēlēt jau pirmajā mačā. Katra diena man dod iespēju būt vēl labākam. 

Es jūtos labāk ar katru dienu. Es nemelošu, tas bija garš process. Bija grūti sēdēt malā. Ir izdarīts viss iespējamais, lai pabeigtu iesākto," uz žurnālistu jautājumiem atbild liepājnieks. 

Vēl optimistiskāks viedoklis, atsaucoties uz saviem informācijas avotiem, ir "The Athletic" basketbola apskatniekam Šemam Šaranjam, kurš savā tīmekļa vietnes "X.com" kontā ziņo, ka "ir sagaidāms, ka ceturtdienas vakarā Porziņģis atgriezīsies laukumā NBA fināla pirmajā spēlē ar Dalasas "Mavericks"".

"Spēlēt pret savu bijušo komandu un Luku Dončiču? Es domāju, tas būs lieliski. Es esmu priecīgs par Dalasas komandu. Viņi ir pelnījuši tos panākamus, kas viņiem ir šajā sezonā. Būs prieks spēlēt pret savu bijušo komandu, doties uz Dalasu, aizvadīt spēles tur," komentē Porziņģis.

Plašāk skaties video:

Aptauja

Cik bieži lasi/klausies tiešsaistes mediju LASI.LV?

 

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.