Pauls Jonass pasaules čempionātu motokrosā MXGP klasē Argentīnā sācis ar ceturto vietu.

Par pirmā posma uzvarētāju kļuva pērnā gada pasaules čempions Horhe Prado no Spānijas, aiz sevis atstājot francūzi Romēnu Fevbru un slovēni Timu Gajseru. Pirmajā braucienā uzvarēja Prado, otrajā Gajsers, Fevbram otrā un trešā vieta. "Standing Construct Honda" komandu pārstāvošais Pauls Jonass pirmajā braucienā, tāpat kā pirms tam kvalifikācijā bija trešais, otrajā ceturtais. Otrā brauciena pēdējos divos apļos viņš ķēra rokā Fevbru, taču finišā francūzis bija par trim sekundēm ātrāks. Aiz Latvijas motokrosista palika francūzis Makss Reno, šveicietis Žeremī Sīvers un nīderlandieši Glens Koldenhofs, Džefrijs Herlingss un Kalvins Vlāderens. 

"Sezona atklāta ar pozitīvu zīmi. Sajūtas bija labas jau no pirmajiem mirkļiem, kad iebraucu trasē. Protams, žēl, ka nesanāca uzkāpt uz goda pjedestāla, bet kopumā esmu apmierināts ar savu braukšanu, ar sajūtām uz motocikla. 

Šis bija labākais rezultāts, kuru varēju sasniegt, jo Prado, Fevbrs un Gajsers bija ātrāki un jaudīgāki. Turpināšu strādāt un ceru, ka nākamajos posmos varēšu viņiem pietuvoties," Jonass pēc pirmā posma optimismu ir tikai vairojis. Pēc pirmā posma Prado ir 54, Fevbram un Gajseram pa 51, bet Jonasam 46 punkti. Otrais posms 24. martā Spānijā.

Sācies arī pasaules čempionāts motošosejā, pirmajā posmā Katarā prestižākajā "MotoGP" klasē uzvarot pērnā gada čempionam Frančesko Banjanam no Itālijas. Savukārt F-1 čempionātā aizvadīts jau otrais posms, kurā atkal nepārspēts palika nīderlandietis Makss Verstapens no "Red Bull" komandas.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.