Pasaules kausa septītajā posmā biatlonā Holmenkollenā Norvēģijā svētdien jauktajā individuālajā stafetē Andrejs Rastorgujevs un Baiba Bendika ierindojās 14. vietā no 23 startējušajām komandām.

Šoreiz abiem vāja šaušana, kopā divi soda apļi un 15 rezerves patronas, par nepilnām trim minūtēm atpaliekot no uzvarētājas Norvēģijas. Dramatiskā finišā Vetle Kristiansens ar pēdējo soli apsteidza zviedru Sebastianu Samuelsonu. Rastorgujevs individuāli Norvēģijā startēja sekmīgi, 20 kilometru distancē ar vienu kļūdu pēdējā šaušanā izcīnot sesto vietu, bet 15 kilometru masu startā (2) 11. pozīcija. 

Bendikai 15 kilometros sestais laiks slēpošanā, bet četras kļūdas šaušanā un 21. vieta. Jauktajā stafetē Latvija (Sanita Buliņa, Annija Sabule, Renārs Birkentāls un Edgars Mise) tika apsteigta par apli, tobrīd esot 18. pozīcijā.

Baiba Bendika.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.