Latvijas futbola čempionāta otrā kārta noslēdzās ar "Tukuma 2000/Telms" panākumu viesos pret "Jelgavu" (3:2).

Uzvarētājiem divus vārtus – pirmos ar teicamu tālsitienu no 20 metriem tālajā stūrī – guva aizsargs Deniss Rogovs, kurš līdz šim virslīgā divu gadu laikā nebija izcēlies ar gūtiem vārtiem. Uzvaru ar 11 metru soda sitienu 83. minūtē nodrošināja Kristiāns Kaušelis. Jelgavniekiem abas reizes precīzs bija Ralfs Šitjakovs, mājinieki bija vadībā ar 1:0, otrajā puslaikā panāca neizšķirtu 2:2, tomēr zaudēja.

Šī bija sezonas rezultatīvākā spēle, nevienā no pirmajām deviņām cīņām netika gūti vairāk par diviem vārtiem. Tukumnieku rēķinā divas uzvaras, tāpat arī "Valmierai" un "Rīgai". Pirmie kārtas centrālajā mačā ar 1:0 sarūgtināja čempionus "RFS", bet otrie bija veiksmīgāki par "Audu". "Liepājai" otro neveiksmi sarūpēja "Metta" (0:2).