Jau esmu rakstījis par Iļģuciema, Bolderājas un Daugavgrīvas iedzīvotājiem drūmo Daugavgrīvas ielas sašaurinājumu pie Dzegužkalna, par tajā regulāri pavadīto ikrīta pusstundu, kas kopā ar drūzmu uz Vanšu tiltu padarīja ceļu līdz pilsētas centram laika ziņā līdzvērtīgu braucienam uz Talsiem.

Toreiz teicu – bezcerīgi… Bezcerīgi, jo glābjošais tā sauktais Hanzas šķēršojums laikam jau tuvāko gadu budžetos nu nekādi neielīdīs.

Nu nākas prognozi labot. 

Izrādas, ka var iztikt bez miljoniem. Ar pareizu kravas transporta lieguma ceļa zīmi un centīgu vienas policijas ekipāžas darbu. 

Centra tranzīta uzlabošanas kompleksajā plānā nu smagajiem rīta un vakara stundās liegts spraukties Dzegužkalna šaurumā. Un nevis vienkārši ar ceļa zīmi liegts, bet ierobežojums spilgti (patruļauto ar ziliem zibeņiem) akcentēts un divu policistu uzraudzīts. Paldies par pacietību un izturību! Nu līdz Vanšu tiltam tiekam vismaz divreiz ātrāk un darba gaitās dodamies mazāk īgni. Un Hanzas šķērsojumu varam gaidīt daudz labākā noskaņā.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.