Vēlākais, divu mēnešu laikā ekspluatācijā pieņemto "Škoda Vagonka" elektrovilcienu tehniskās problēmas ražotāji novērsīs, jaunais ritošais sastāvs tad būšot gatavs strādāt par 95% – tā pagājšnedēļ solīja vilcienu ražotājuzņēmuma "Škoda Vagonka" pārstāvji.

Čehu ražotājs esot jau palielinājis vilciena servisa komandu Rīgā no sākotnējiem 10 līdz 27 speciālistiem. Uz Rīgu arī savests pietiekami daudz rezerves daļu, lai nodrošinātu jauno vilcienu servisu.

AS "Pasažieru vilciens" valdes priekšsēdētājs Rodžers Jānis Grigulis iepriekš intervijā LTV teicis – lai gan vecie "Pasažieru vilciena" transportlīdzekļi nebija ideālā darba kārtībā un arī tiem gadījās tehniskas ķibeles, tas neizraisīja masveida satiksmes problēmu un vilcienu kavēšanos stundām ilgi, jo mašīnisti pēdējos gados faktiski kļuvuši par inženieriem, kuri spējuši "vilcienu atdzīvināt meža vidū", jo tur "faktiski bija tikai dzelži". Jaunie "Škodas" vilcieni esot daudz tehnoloģiskāki, tiem nepieciešamas attiecīgas zināšanas.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.