Parlamentārietis un līdzšinējais "Apvienotā saraksta" pārstāvis Igors Rajevs kļūs par neatkarīgo deputātu un turpinās darboties kā Riharda Kozlovska ("Jaunā Vienotība") vadītās Iekšlietu ministrijas parlamentārais sekretārs. Kļūšana par neatkarīgo deputātu automātiski nenozīmējot, ka Rajevs tagad automātiski visos balsojumos atbalstīšot koalīciju un patlaban būtu uzskatāms par 54. balsi koalīcijai, aģentūrai LETA teicis politiķis.

Reklāma

"Nekad nesaki nekad. To es redzēšu, kā tālāk tas viss izskatīsies. Jebkurā gadījumā es balsošu, kā uzskatu par vajadzīgu," teicis Rajevs.

Jāpiebilst, ka iepriekšējā veselības ministre Līga Meņģelsone, kuru šim amatam bija virzījis "Apvienotais saraksts", valdības maiņas laikā bija uzrakstījusi iesniegumu par pievienošanos partijai "Vienotība", jo it kā bijusi saņēmusi piedāvājumu turpināt ministres darbu un solījumu par finansējuma nodrošināšanu veselībai, taču drīz savu iesniegumu atsauca.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.