Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) janvārī sāktā kriminālprocesā pirmdien veicis izmeklēšanas darbības Rīgas domes Ārtelpas un mobilitātes departamentā.

KNAB pārbaudot ziņas, vai departamenta direktora pienākumu izpildītājs Jānis Vaivods izteicis kukuļa piedāvājumu citai valsts amatpersonai. Tāpat šonedēļ Valsts drošības dienests (VDD) kriminālprocesā par Eiropas Savienības sankciju pārkāpšanu saistībā ar Krievijā un Baltkrievijā ražotu saplākšņu eksportu uz Ukrainu veicis izmeklēšanas darbības Valmierā. Iepriekš VDD informējis, ka 8. februārī Pāternieku robežkontroles punktā aizturējis personu aizdomās par Krievijas specdienesta uzdevumā īstenotām provokatīvām aktivitātēm piemiņas vietās Latvijā, kā arī citās Baltijas valstīs.

Tikmēr SIA "Rīgas meži" izziņojis, ka svētdien, 3. martā, uzsāk šīs sezonas Pavasara putnu būrīšu talku maratonu – notiks gan esošo mājiņu tīrīšana un labošana, gan jaunu putnu būrīšu izgatavošana.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.