Valsts policija apņēmusies pastiprināt cīņu pret ēdienu kurjeriem ar acīmredzami sagrabējušām un satiksmē nedrošām automašīnām.

 "TV3 ziņas" iepriekš vēstīja, kā ēdienu kurjeri Rīgā izstrādājuši shēmu, kā pa ielām pārvietoties ar nelegāliem auto. Piemēram, kādā ielā Pārdaugavā žurnālists uzgājis aptuveni 20 apdauzītas mašīnas ļoti sliktā stāvoklī ar Somijas numuriem un ēdienu kurjeru atstātām mantām iekšā. Vietējie esot pamanījuši, ka šos transportlīdzekļus regulāri savā starpā maina ēdienu kurjeri no ārzemēm, kuri tos, visticamāk, nomā. Izmantojot auto ar fiktīviem numuriem, kurjeri varot izvairīties no sodu maksāšanas par stāvēšanu neatļautās vietās un citiem pārkāpumiem. Aizvadītajā piektdienā Valsts policija kopā ar Ceļu satiksmes drošības direkciju Rīgā veica iepriekš plānotu automašīnu tehniskā stāvokļa pārbaudi, pastiprinātu uzmanību pievēršot tieši ēdienu piegādātājiem. 26. janvāra vakarā policija Rīgā pie Vanšu tilta gandrīz četru stundu laikā pārbaudījusi aptuveni 900 automašīnu, no kurām vairākas bijušas tehniski katastrofālā stāvoklī, līdz ar to nedrīkstēja turpināt piedalīties ceļu satiksmē.

Raidījums TV3 pagājušajā nedēļā vēstīja, ka ēdienu kurjeri Rīgā izstrādājuši shēmu, kā pa ielām pārvietoties ar nelegāliem auto.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.