Valsts akciju sabiedrība "Latvijas Pasts" pēdējo gadu laikā slēgusi vairākas pasta nodaļas, vispirms – mazākās un attālākās apdzīvotajās vietās, pēc tam jau pagastu centros.

Arī šis gads sācies ar kārtējiem paziņojumiem par pasta nodaļu darbības pārtraukšanu. Daudzviet iedzīvotāji pauž sašutumu, arī vietvaras neizpratnē par "Latvijas Pasta" attālināšanos no iedzīvotājiem. Bet "Latvijas Pasta" vadība skaidrojas, ka mainoties klientu paradumi, tāpēc pasts tiem piemērojas. "Latvijas Pasta" Nodaļu un piegādes daļas vadītājs Mārtiņš Liepiņš nesen intervijā LTV sacījis: "Cilvēcīgi es saprotu iedzīvotāju neapmierinātību. Tas, ko mēs šobrīd radām un mainām – mēs piedāvājam pastnieku dzīves vietā. Respektīvi – iedzīvotājiem vairs nav jābrauc ne 5, ne 10 vai 25 kilometri, bet viņš piezvana pastam, un nākamajā darba dienā pastnieks būs pie viņa dzīvesvietā un visus pakalpojumus, ko viņš līdz šim varēja noformēt un saņemt nodaļā, viņš varēs veikt ar pastnieka starpniecību."

Aptauja

Vai atbalsti "Latvijas Pasta" ieceri slēgt vairāk nekā 100 pasta nodaļas?

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.