Divu jauniešu - Martas Krampes un Braiena Martinsona veidotā muzikālā apvienība "Vēstulēs", kas plašāku popularitāti ieguva ar startu konkursā "Supernova", nāk klajā ar otro singlu "šī vasara".

Reklāma

""šī vasara" ir kā atmiņu vēstule par visu iepriekš vasarās piedzīvoto un vienmēr gaidīto. Tā ir brīvības un miera sajūta, svētki un siltie vakari uz terases laukos vai pagalmā un sajūta, ka viss beidzot ir labi. Šī dziesma ir otrā vēstule mūsu klausītājiem, šoreiz par pozitīvo, atgādinot, ka viss skaistais un bezrūpīgais, kas piestāv vasarai, tūlīt būs iespējams", dalās Marta un Braiens, kuriem priekšā pēdējā ierasti brīvākā vasara pirms 12. klases uzsākšanas rudenī.

Noklausies!

Jauniešu ceļš latviešu mūzikas pasaulē uzsācies strauji un pārliecinoši, saņemot gan lielu klausītāju atsaucību, gan atbalstu un uzmundrinājumu no zināmiem mūziķiem, apliecinot, ka "Vēstulēs" ir radusies īpaša vieta latviešu mūzikā, mudinot viņus neapstāties.

Ar jauno dziesmu, kurā ieskanas arī personīgās atmiņas un cerības, "Vēstulēs" apliecina savu ieceri turpināt radīt oriģinālmūziku, paliekot uzticīgi savām idejām, muzikālajam redzējumam un sajūtām, par to daloties savās vēstulēs.

"šī vasara" dziesmas un mūzikas autori - Marta Krampe un Braiens Martinsons, tā tapusi sadarbībā ar Arni Račinski, Elviju Pārpuci un producentu Andi Ansonu, ar kuru iepriekš kopā radīta arī debijas dziesma "kur?".

Tieši "kur?" veiksme kombinācijā ar performanci Eirovīzijas nacionālajā atlasē pavērusi jauniešiem daudzas iespējas, tostarp jūlijā uzstāties uz lielākās skatuves Latvijā - Positivus festivālā. Tāpat arī uzsāktas īpašas sadarbības. Rokgrupa "Laika suns" uzaicinājusi "Vēstulēs" kā viesmāksliniekus savam koncertam 24. maijā Palladium koncertzālē.

Martas Krampes un Braiena Martinsona muzikālā apvienība "Vēstulēs".

Grupas "Laika suns" līderis Arnis Račinskis dalās savās pārdomās par ieceri uzaicināt vēl pirms pusgada nevienam nezināmos jauniešus iesildīt grupas koncertu, kas notiks jau nākamnedēļ: "Novembrī studijas blakus telpā ik pa brīdim dzirdēju Andi Ansonu strādājam pie viņam ļoti netipiskas klaviermūzikas. Tas mani ieintriģēja, un atklāju "kur?" dziesmu vēl tās demo versijā. Vēlāk, redzot "Vēstulēs" uz savas pirmās skatuves, mums, visai grupai, kļuva pašsaprotami viņus uzaicināt dalībai savā koncertā. Mēs tiešām esam viņu fani, viņu mūzikas brīvības pakāpe ir augsta un organiska".

Martas Krampes un Braiena Martinsona muzikālā apvienība "Vēstulēs".

Aptauja

Par kādu saturu LASI.LV būtu gatavs maksāt?

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.