Kanāla 360TV realitātes šovā "Ģimene burkā" negaidīts pavērsiens – televīzijas ekrānos atgriežas spilgtā Graudiņu ģimene, kura pēc dalības raidījuma piektajā un sestajā sezonā iekaroja skatītāju simpātijas ar savu tiešumu, kā arī ar dažādiem attiecību kāpumiem un kritumiem.

Atgriežoties šovā, ģimene ir gatava atklāt jaunas, vēl neredzētas savas ikdienas šķautnes, risinot dažādus sadzīviskus problēmjautājumus, tostarp attiecības. Nav noslēpums, ka iepriekšējās sezonās ģimenes galvas Edgara un viņa sievas Kerkiras attiecībās bija iestājusies krīze, kurai it nemaz nepalīdzēja fakts, ka vīrietis devās peļņā uz ārzemēm. Vai krīze nu ir pārvarēta un attiecības ir glābtas?

Skatītāji bija liecinieki arī dažādām Kerkiras personīgajām pārmaiņām, ne tikai atsakoties no sava dzimtā vārda Līga, bet arī eksperimentējot ar matu krāsām un guļoties zem naža asmens, lai veiktu ķermeņa uzlabojumus. Arī šajā sezonā Kerkira nebeigs pārsteigt – nu sieviete ir nopietni pievērsusies ezoterikai un gaišajam raganismam, kas ir nesis būtiskas pārmaiņas viņas dzīvē.

"Kopš pēdējās reizes, kad tikāmies šovā, ir mainījies patiesi daudz kas – tagad es lieku taro kārtis, es vairs negatavoju un veltu vairāk laika sev!" stāsta Kerkira Graudiņa. Viņa ir pārliecināta, ka ir daudz vērtīgāk ģimenei nopirkt, piemēram, jau gatavu zupu, ko atliek vien uzsildīt, nevis stundu stāvēt pie plīts, nosvīst un pēc tam vēl mazgāt katlu kalnus.

Kerkira atzīst, ka ir arī kāds aspekts, kurš īsti mainījies nav, – kopā ar Edgaru jo­projām aktīvi strādā pie savstarpējām attiecībām, turklāt abi pat apmeklē kouču. Atgriežoties šovā, pāris ir gatavs ne tikai runāt par to, kāda ir dzīve pēc attiecību krīzes, bet arī turpināt pie tām strādāt, ar vēlmju burkas palīdzību kļūstot par saskanīgāku ģimeni un uzlabojot kopdzīvi.

Vai ģimenē ir izdevies izveidot harmoniskas savstarpējās attiecības? Vai Kerkiras jaunā aizraušanās spēj nodrošināt stabilus ienākumus? Un kāpēc sieviete turpmāk nolēmusi iepirkties tikai "dārgā gala" veikalos? Tas viss un vēl vairāk raidījumā "Ģimene burkā" – ik vakaru no pirmdienas līdz ceturtdienai plkst. 20.25 kanālā 360TV!

Aptauja

Par kuru tēmu LASI.LV vēlētos uzzināt un lasīt vēl vairāk?

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.