SHIPSEA izdod sev ļoti personīgu albumu "Lielās cerības", jeb, kā viņš to dēvē, grūtību pārvarēšanas albums. Jau šonedēļ šis notikums tiks atzīmēts ar diviem SHIPSEA koncertiem K.K. Fon Stricka villā 6. un 7. jūnijā.

Reklāma

"Lielās cerības" ir albums, kurā iekļautas dziesmas, kas tapušas pirms desmit gadiem. Tas bijis laiks, kad Jāņa dzīvē notikušas pārmaiņas, aktuāli mūzikas un sevis meklējumi, izjukusi viņa laulība. Šis albums ir kā iedrošinājums, ka visām grūtībām var tikt pāri un mācīties pateicību par piedzīvoto.

SHIPSEA koncerti 6. un 7. jūnijā, atklās koncertnotikumu sezonu K.K. Fon Stricka villā - vietā, kas ļoti nozīmīga bijusi tieši SHIPSEA mūzikas ceļā.

Abos koncertvakaros plkst. 21 tiks izpildīti tādi skaņdarbi kā "Mežaparks", "Meitene no manas klases", kā arī nesen iznākušais singls "Lielās cerības".

Būs dzirdamas arī labākās dziesmas no albuma "Apgaismo mani", kas 2022. gadā tika atzīts par Gada ierakstu. Kopā ar Jāni Šipkēvicu uz skatuves kāps tādi mūziķi kā Ivars Arutjunjans, Rūdolfls Macats, Elizabeta Lāce, Lenarts Heindelss un Svens Vilsons.

SHIPSEA koncertu iesildīs un plkst. 20 uz skatuves kāps jaunā dziedātāja ANNIKA (Annika Ausmane). 

"Annikas mūziku atradu nejauši un uzreiz sapratu, ka tā ir "Lielo cerību" balss, tādēļ uzaicināju viņu piedalīties ierakstā. Viņa tai laikā bija tālā pasaules apceļojumā, tamdēļ savas vokāla partijas iesūtīja ierakstītas mobilajā telefonā. Tas izrādījās lielisks, autentisks papildinājums skanējumam," stāsta Jānis Šipkēvics.

SHIPSEA.

Albuma mūzikas autors ir Jānis Šipkēvics, kurš to pirms desmit gadiem radīja gan individuāli, gan kopā ar mūziķiem - Matīsu Čudaru, Ivaru Arutjunjanu, Rūdolfu Macatu, Lenartu Heindelsu un Elizabetu Lāci. Savukārt, dziesmu tekstus ir radījis gan pats Jānis, gan izmantojis tādu autoru darbus kā Edvards Estlins Kamings, Emīlija Dikinsone, Sigurbjorga Trastardotira, arī Ojārs vācietis, un citi.

"Šis ir pirmais albums, kuru esmu producējis un miksējis pats. Apgūstot mūzikas producēšanu kā students Stokholmā, Karaliskajā mūzikas akadēmijā, šis albums ir kļuvis par šī mācību gada procesa rezultātu," 

tā par albuma tapšanu vēsta Jānis.

Albumu iespējams noklausīties visas straumēšanas platformās.

Biļetes pieejamas "Biļešu servisa" kasēs visā Latvijā, kā arī internetā.

Aptauja

Cik bieži lasi/klausies tiešsaistes mediju LASI.LV?

 

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.