Oskarotā aktrise Džesika Česteina labdarības nolūkos izpārdod savu drēbju skapi.

Interneta vietnē "Vestiaire Collective", kur pulcējas jau lietotu dizaineru apģērbu un aksesuāru pārdevēji un pircēji, aktrise padalījusies labdarības vārdā, lai atbalstītu organizāciju "Women for Women", kas atbalsta kara un citos konfliktos izdzīvojušas sievietes. Tajā atrodami apģērbi, ko raksturo klasiska elegance un vecās Holivudas glamūrs, no zīmoliem "Gucci", "Prada", "Carolina Herrera", "Stella McCartney", "Roland Moulet", kā arī "Jac­quemus" somas un dažādi aksesuāri, saulesbrilles ieskaitot. Dž. Česteina atzinās, ka katrai lietai ir īpašs stāsts: "Katru no tām esmu vilkusi kādā nozīmīgā savas dzīves brīdī un novērtēju meistaru prasmes. Ceru, ka arī citi šīs lietas izbaudīs tikpat ļoti kā es." Atbilstoši "Vestiaire Collective" politikai, viņa cer, ka šīs lietas iegūs otru dzīvi, tādējādi transformējot modes industriju no mirkļa iegribas uz ilgtspējību.

Mazu daļu no sava drēbju skapja tirdzniecībā izlikusi arī Dž. Česteinas ilggadējā stiliste Elizabete Stjuarte, kuras slaveno klientu vidū ir arī Džūlija Robertsa, Viola Deivisa, Keita Blānšeta un Amanda Saifreda.

TV3 24. februārī plkst. 21.30, "Starp zvaigznēm".

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.