Šovasar ar mūziklu "Versaļas karaliene" kino, TV un teātra aktrise un dziedātāja Kristīne Čenoveta uzstāsies Bostonā.

Žaklīna jeb Džekija Sīgela ir biznesmeņa un "Westgate Reesorts" īpašnieka sieva, kuras ceļu uz augstāko sabiedrību bruģēja arī uzvara 1993. gada konkursā "Misis Florida". 2000. gadā datorinženierijas bakalaura grāda ieguvēja apprecējās ar 30 gadus vecāko Deividu Sīgelu, abiem ir seši bioloģiskie un viens adoptēts bērns, bet meita Viktorija, kura dzimusi iepriekšējās attiecībās, 2015. gadā pēc narkotiku pārdozēšanas 18 gadu vecumā nomira.

Pāra dzīvesveids lielu publicitāti ieguva 2012. gadā, kad kļuva par Lorīnas Grīnfīldas dokumentālās filmas "Versaļas karaliene" varoņiem. Šajā gadījumā Versaļa nav Francijas karaļu rezidence, bet pāra privātmāja Floridā, kuras arhitekti iedvesmojušies no Francijas pils un kas atzīta par vienu no lielākajiem vienas ģimenes apdzīvotiem savrupnamiem ASV.

Ap 100 miljoniem dolāru vērto īpašumu pilnībā pabeidza 2023. gadā, un 8400 kvadrātmetru lielajā galvenajā celtnē, kas slejas pār četrus hekt­āru lielo īpašumu, ir deviņas virtuves, 14 guļamistabas, no 500 līdz 1000 cilvēkiem paredzēta balles zāle, divstāvu kinoteātris, vīna pagrabs, kurā glabājas ap 20 tūkstošiem pudeļu, akvārijs ar eksotiskām zivīm, kā arī lifts, bet saimnieki par savu fizisko formu var rūpēties trijos baseinos, divos tenisa kortos, jogas zālē, boulinga zālē vai lielajā dārzā. Runā, ka no Brazīlijas sarkankoka veidotās durvis un logu rāmji vien izmaksājuši četrus miljonus dolāru, savukārt sienas ir no Pavonaco marmora, ko iegūst Turcijā.

Filma saņēma ļoti pozitīvas atsauksmes, pirmizrāde notika Sandensā, taču neiztrūka arī tiesu darbu, un 2023. gadā tapa zināms, ka tā kļūs par pamatu Brodvejas mūziklam ar Stīvena Švarca mūziku un Kristīni Čenovetu galvenajā lomā. Pirmizrāde notiks Bostonas "Emerson Colonial Theatre" 16. jūlijā, to izrādīs līdz 18. augustam, bet biļetes tirdzniecībā nonāks 28. februārī. Notikumu centrā – Džekijas un viņas vīra dzīve, būvējot grandiozo māju, ģimenes attiecības, 2008. gada finanšu krīzes ietekme uz ierasto dzīvesveidu un meitas nāve. Producenti apgalvo, ka šis būs mūzikls par slavas, bagātības un ģimenes īsto cenu, un cer, ka no Bostonas trupa dosies uz Brodveju.

Godalgotā K. Čenoveta par lomu S. Švarca mūziklā "Wicked", kura notikumi saistīti ar Frenka L. Bauma aprakstīto Oza zemi, bija nominēta Amerikas teātra augstākajam apbalvojumam "Tony", un šādu balvu viņa jau saņēmusi par darbu mūziklā "You’re a Good Man, Charlie Brown". Deivida Sīgela lomā iejutīsies teātra un kino veterāns, par Saljēri lomu Miloša Formana biogrāfiskajā filmā "Amadejs" (1983) oskarotais F. Marijs Abrahams.

TV3 24. februārī plkst. 15.20, "Izklaides brauciens"

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.