Pēc vairāku gadu kopdzīves arvien biežāk par kāzām ierunājas aktieri Dženna Devana un Stīvs Kazī, kuri gaida arī piedzimstam savu otro kopīgo bērnu.

Dženiferas Hadsones sarunu šovā Dženna Devana atklāja, ka arvien biežāk domā par kāzām. "Mēs esam saderināti jau mūžību," viņa teica, ar to domājot savas un aktiera Stīva Kazī attiecības. "Mēs saderinājāmies, un tad notika tik daudz kas – gan Covid-19, gan pandēmija un dzīve mājās, un tad pieteicās mans trešais bērns. Taču nu mēs patiešām vēlamies nolikt kāzu datumu." Kāzas notiks pēc bērna dzimšanas, lai arī "viņš piedalītos ceremonijā".

2006. gadā Dženna Devana sāka tikties ar Čeningu Teitamu, ar kuru iepazinās, filmējoties romantiskajā drāmā "Solis augšup". Pāra kāzas notika Malibu 2009. gada 11. jūlijā, un divus gadus pēc tām piedzima Devanas un Teitama vienīgais bērns – meita Everlija Elizabete. Par šķiršanos pāris paziņoja 2018. gada pavasarī un nākamā gada rudenī laulību izšķīra.

Par Č. Teitama sirdsdāmu kļuva dziedātāja Jessie J, bet kopš 2021. gada viņš ir kopā ar Lenija Kravica meitu, modeli un aktrisi Zoju Kravicu. Pērn abi saderinājās, taču par kāzu datumu vēl nekas nav zināms.

To, ka viņa ir uzsākusi attiecības ar Stīvu Kazī, Dženna Devana publiski atklāja 2018. gada oktobrī, un 2020. gada februārī pāris, kas iepazinās jau 2012. gadā, kad Kazī spēlēja Brodvejas mūzikla "Reiz" iestudējumā, paziņoja par saderināšanos. Jau pēc mēneša piedzima viņu pirmais kopīgais bērns Kalums Maikls, un šī gada sākumā, izmantojot "Instagram" iespējas, 43 gadus vecā Devana paziņoja, ka ir vēl viena bērna gaidībās.

"TV3 Life" 13. aprīlī plkst. 22.00, "Kāzu gads".

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.