Aktieris un režisors Bredlijs Kūpers un modele Džidžī Hadida pieķerti Londonā, kad abi bija sadevušies rokās, ļaujot izteikt minējumus, ka viņi arvien nopietnāk izturas pret pagājušajā rudenī uzplaukušajām attiecībām.

Minējumi, ka starp B. Kūperu un Dž. Hadidu virmo romantiskas dvesmas, pirmoreiz izskanēja pagājušā gada oktobrī, kad viņi devās ceļojumā. Toreiz 49 gadus veco Kūperu un 28 gadus veco Hadidu fotogrāfi iemūžināja uz Ņujorkas fona, liekot punktu baumām, ka abus vieno kas daudz vairāk par parastu draudzību, kas bija aizsegs vairākām vakariņām, uz kurām abi devās Losandželosā. Vienā no reizēm tas notika B. Kūpera mātes sabiedrībā, un tā nebūt nav vienīgā reize, kad Dž. Hadida tikusies ar potenciālo vīramāti.

Kāpēc pāris devās uz Londonu, nav zināms, taču par abu drošību rūpējās Dž. Hadidas miesassargs.

Kā ierasts, neviens no iesaistītajiem neko nav komentējis, taču zinātāji apgalvo, ka lietas esot pavisam nopietnas un "viņi kopā pavada katru dienu".

Nav noslēpums, ka Dž. Hadidai ir trīs gadus veca meita Kai, kura dzimusi viņas attiecībās ar dziedātāju Zeinu Maliku, savukārt B. Kūpera attiecībās ar modeli Irinu Šeiku dzimusī Lea De Seina jau ir sešus gadus veca.

TV3 10. februārī plkst. 22.40, "A komanda".

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.