Latvijas ziemas sporta galvaspilsētā Siguldā šorīt atklāts jaunākais "Lidl" veikals valstī.

Gaišā un labi pamanāmā ēka atrodas Vidzemes šosejā 2, un ir jau 27. "Lidl" veikals Latvijā. Līdz ar tā atklāšanu, "Lidl" Siguldā radījis vairāk nekā 40 jaunas un labi apmaksātas darbavietas.

Siguldā atklāts "Lidl" veikals.

Rindā gaidošos klientus jau no 7.00 rītā sildīja enerģiski mūzikas ritmi. Plkst. 7.30, rindā nepacietīgi gaidošo klientu aplausu pavadībā, jauno "Lidl" veikalu atklāja Siguldas novada domes priekšsēdētāja Līga Sausiņa, "Lidl Latvija" reģionālais vadītājs Edijs Vanags un "Lidl" Siguldas veikala vadītāja Laura Juhņeviča.

Siguldā atklāts "Lidl" veikals.

"Siguldas vilkme strauji palielinās. Priecājamies par uzņēmēju un investoru izvēli, kuri novērtē Siguldu kā vietu uzņēmējdarbības attīstībai. Katra jauna darba vieta, kas tiek radīta Siguldas novadā,  ir vērtība. Ieguvēji no “Lidl” veikala atvēršanas Siguldā ir ne tikai novada iedzīvotāji, bet arī viesi, kuriem tagad  būs vēl viens iemesls apstāties un iepazīt Siguldu," saka Siguldas novada pašvaldības domes priekšsēdētāja Līga Sausiņa.

Siguldā atklāts "Lidl" veikals.

Kā izrādījās, pirmais klients jaunā "Lidl" veikala atklāšanu gaidīja jau no plkst. 5.00 rītā, un pateicībā par to saņēma "Lidl" dāvanu karti 30 eiro vērtībā. Jaunā "Lidl" veikala atklāšanas prieku vairoja silti dzērieni un laimes rats ar nelielām balviņām. Klientus veikalā sagaidīja īpaši piedāvājumi, kas vienīgi jaunajā Siguldas veikalā tiks piedāvāti vēl nākamās četras nedēļas.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.