Turpinot sava veikalu tīkla paplašināšanu Rīgā, "Lidl" sāk jauna veikala ēkas būvdarbus kvartālā starp Augusta Deglava, Lapsu un Nīcgales ielām.

Pilsētas iedzīvotāji jau būs paspējuši pamanīt, ka iepriekšējo mēnešu laikā šeit tika attīrīta un sagatavota būvlaukuma teritorija. Veikala ēkas un apkārtējās teritorijas projektu ir izstrādājuši DUAL arhitekti, bet būvdarbus veiks SIA Anzāģe. Plānots, ka jaunais "Lidl" veikals Lapsu ielā 6 savas durvis vērs šī gada beigās.

Jaunās "Lidl" veikala ēkas atrašanās vieta izvēlētā tā, lai to ērti būtu sasniegt apkārtējā Purvciema un Dārzciema iedzīvotājiem, kā arī pilsētniekiem, kas dzīvo nedaudz tālākajās Grīziņkalna un Pļavnieku apkaimēs.

"Vienmēr esam priecīgi paziņot par jauna "Lidl" veikala celtniecības darbu sākumu. Šis veikals daudziem Purvciema un Dārzciema iedzīvotājiem dos iespēju ērtāk iegādāties pārtikas un nepārtikas preces par zemām cenām. Zinām, ka daudzviet esam ļoti gaidīti, un iedzīvotāji tiešām vēlas, lai viņiem tuvumā atrastos tieši "Lidl" veikals," saka "Lidl Latvija" valdes loceklis Arūnas Dzikas.

Kā jau ierasts, klientu ērtībai pie jaunā "Lidl" tiks izbūvēta autostāvvieta un apkārtējās teritorijas apzaļumošanai iestādīti jauni košumkrūmi un koku lielstādi. 

Kopējais Lapsu ielas veikalā investēto līdzekļu apjoms un precīzais atklāšanas laiks tiks paziņoti vēlāk.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.