Nule klajā nācis žurnāla "Spīgana" tematiskais speciālizdevums “Veiksmes Maģija”.

Mums visiem to gribas, un vairumam šķiet – ja tās būtu par kripucīti vairāk, mēs būtu sasnieguši vairāk, izbaudījuši vairāk... Par viņas augstību Veiksmi te, protams, stāsts.

Dažādu veiksmes rituālu ir vismaz tikpat daudz, cik mīlestības rituālu, un ar daļu no tiem šajā "Spīganas" speciālizdevumā vari iepazīties arī tu.

Bet tad vēl paliek lielie jautājumi – kam ir un kam nav (un kāpēc) šajā dzīvē lemta veiksme, kas mūsu pašu rīcībā un domāšanā traucē mums dāvāto un likumīgi pienākošos veiksmi izmantot? Varbūt kāds noskaudis, varbūt rituāls nepareizi paveikts bet varbūt vaina ir paša attieksmē, ticībā sev un labam scenārijam?

Vēl "Veiksmes Maģijā" lasiet: 

  •         par to, kā pareizi formulēt nodomu,
  •         par to, kā paši sevi novārdojam uz neizdošanos,
  •         par afirmāciju spēku,
  •         par to, kā pielabināt planētas un vai astrologi redz tavu veiksmi,
  •         un rituālu izlase no "Spīganas" autoriem – dažādu ezoterikas jomu praktiķiem.

Vārds "panākumi", kas ir viens no veiksmes pierādījumiem, radies no vārda "panākt", un šis vārds ietver mērķtiecīgu darbību, rīkošanos. Par to tad arī stāstīsim šoreiz. Lai izdodas!

Tagad meklē "Veiksmes Maģiju" arī "Globuss" grāmatnīcās Cēsīs, Gulbenē, Madonā, Ventspilī, Valmierā, Bauskā, Piņķos vai Rīgā.

Žurnāla "Spīgana" tematiskais speciālizdevums "Veiksmes Maģija".

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.