"Amazone" universālā sējmašīna 'Primera DMC' ir piemērota tiešajai sējai, sējai rugainē un tradicionālajai sējai, nodrošinot precīzu sēklas izsēju un sēklas ievietošanu zemē.

Sēklas tiek novietotas zem iepriekšējās ražas pārpalikumiem, veidojot labu sēklu un augsnes saskari un nodrošinot teicamu kultūras augšanu.

Pateicoties unikālajam kaltveida lemesim, Primera DMC lieliski tiek galā ar veicamo uzdevumu visās situācijās – uzartā zemē, kultivētās platībās un tiešās sējas laikā, nodrošinot augstāko sējas precizitāti un sēklas iestrādes kvalitāti. 

Visi kaltveida lemeši ir uzkarināti paralelogramos un izkārtoti četrās rindās ar fiksētu 18,75 cm attālumu vai trīs rindās ar 25 cm attālumu, turklāt tādā veidā, lai starp tiem veidotos nepārtraukti aptuveni 75 cm gari horizontāli tuneļi. 

Šis princips ļauj saglabāt salīdzinoši zemu atstatumu starp lemešiem ātrai vagu aizvēršanai un līdz minimumam samazina iespēju salmiem radīt nosprostojumus.

Papildus tīro kultūraugu sēšanai atkarībā no modeļa Primera DMC ļauj iestrādāt trīs dažādus materiālus vienā braucienā, piemēram, sēklas un mēslojumu. Tādējādi iespējams vienlaikus iestrādāt starpkultūru kombinācijas, piemēram, pākšaugus un zāliena sēklas. Šādā veidā pākšaugu sēklas var ievietot dziļi augsnē kā skābekļa fiksatorus. 

Papildus ir iespēja pievienot universālo uzkabināmo sējmašīnu GreenDrill, kas piemērota smalkām sēklām, starpkultūrām, pasējai un mēslojumam. Rapšu sējas laikā ar sīksēklu sējmašīnu ir iespējams iestrādāt arī augu aizsardzības granulas pret gliemežiem.

Sējmašīnai ir pieejamas trīs dažādu izmēru sēklu tvertnes – 4 200 l, 6 000 l un 13 000 l. Lielajai 6 000 l tvertnei ir atdaloša siena, lai vienlaikus izmantotu sēklas un mēslojumu attiecībā 3:1. Savukārt 13 000 l tvertnēm – vienlaikus sēklu un mēslojuma izmantošanai attiecībā 3:1 vai 1:1, ļaujot izmantot divu veidu mēslojumus un/vai sēklu dažādos daudzumos un attiecībās.

Sējmašīnai Primera DMC ir pieejami dažādi darba platumi, sākot no 3 līdz 12 m.

Tehnikas izplatītājs: SIA "Amazone"

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.