Kompānijas "New Holland" Lielbritānijas rūpnīca Basildonā atzīmēja sešas ražošanas desmitgades ar īpaša traktora izlaidumu – 'Celebration Edition T7.300'.

Reklāma

Basildonas rūpnīcu jaunā vietā pagājušā gadsimta sešdesmito gadu sākumā uzbūvēja kompānija Ford, kuras traktoru un lauksaimniecības tehnikas biznesu vēlāk iegādājās Fiat. Darbi sākās 1960. gada 2. aprīlī un tika pabeigti 1964. gada 29. februārī. 

Rūpnīcas atvēršana ar tās raksturīgo 38 metru sīpolveida ūdenstorni un 414 528 kvadrātmetru jeb 40 ha platību sakrita ar 37–65 ZS Ford 6X traktoru sērijas, kas tur tika ražota, atklāšanu. 1991. gada beigās tika uzsākta pilnīgi jaunā Ford 40 sērija, kas vēlāk tika pārdota ar jaunu zīmolu, kad Fiat tajā gadā iegādājās Ford New Holland lauksaimniecības tehnikas biznesu un pieņēma New Holland kā savu zīmolu nākotnei. 

Pēc tam rūpnīca ražoja New Holland TS, TM, T6000 un T7000 traktoru līnijas, un šodien ražo T6 un T7 modeļus ar jaudu 125–300 ZS.

2012. gadā Basildonā tika atvērts jauns apmeklētāju centrs, un tajā pašā gadā rūpnīcai tika piešķirts Pasaules klases bronzas ražošanas statuss, uzsverot tās procesu kvalitāti. 

Mūsdienās no Basildonas montāžas līnijas ik pēc piecām minūtēm noripo traktors ar vairāk nekā 10 000 dažādu specifikāciju, nodrošinot pircējiem visā pasaulē (85% produkcijas tiek eksportēta) iegūt tieši vajadzīgo traktoru. 

Atzīmējot Basildonas rūpnīcas 60. gadadienu, New Holland ir izlaidusi traktora T7.300 svētku versiju. Grafika, kas to rotā, attēlo Basildonas rūpnīcas dibināšanas laikmetu, iedvesmojoties no sešdesmitajiem gadiem, kad bija tik daudz lēcienu uz priekšu tehnoloģiskajā progresā. Unikālais traktors tika prezentēts Basildonas rūpnīcas 60. gadadienas svinībās 9. aprīlī un pēc tam būs apskatāms izstādēs visu 2024. gadu. 

"Mēs esam lepni svinēt mūsu rūpnīcas 60. gadadienu, kas atspoguļo New Holland zīmola attīstību no lauksaimniecības tehnikas ražotāja līdz uzņēmumam, kas izstrādā sarežģītu lauksaimniecības programmatūru, nostiprinot zīmola līderpozīcijas globālā līmenī. Mūsdienās Basildona ir inovāciju centrs, kurā mēs ražojam traktorus, kas tiek eksportēti visā pasaulē, un alternatīvo degvielu izcilības centrs, kurā tiek ražots mūsu T6.180 Methane Power traktors," saka Karlo Lambro, New Holland zīmola prezidents. "Kā vienīgais sērijveida traktoru ražotājs Apvienotajā Karalistē mēs arī ļoti lepojamies ar mūsu darbaspēku ar viņu prasmēm un centību. Šis ir nozīmīgs notikums visam uzņēmumam un ikvienam, kas strādā vai ir strādājis rūpnīcā."

'New Holland T7 Methane Power LNG' traktors.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.