Uzņēmuma preses dienests ziņo, ka jaunā New Holland T8Genesis traktoru sērija ir progresīvu tehnoloģiju iemiesojums, kas paver iespējas ikvienam lauksaimniekam sasniegt jaunu efektivitātes un produktivitātes līmeni.

Reklāma

Tie ir pieci modeļi ar jaudu no 284 līdz 435 ZS un divas transmisijas iespējas – Ultra Command vai bezpakāpju automātiskā transmisija.

Pateicoties atjauninātajai PLM Intelligence programmatūrai un MyPLM Connect telemetrijas funkcijām, traktors vienmēr būs savienots ar jebkuru vietu pasaulē. Atjauninātā programmatūra paver jaunas iespējas: dalīties ar datiem un novērtēt tos, izmantojot planšetdatoru; IntelliView-Connect nodrošina attālinātu piekļuvi monitoram un attālo palīdzību; operētājsistēmas programmatūras atjauninājumi ir iespējami arī mobilajā tīklā.

Jaunajai New Holland T8Genesis traktoru sērijai ir vēl viena priekšrocība – garākā riteņu bāze savā segmentā. Ultra Command modeļiem T8.435 ir 3450 mm un 3550 mm garenbāze, kas ir par 250 mm garāka nekā tuvākajam konkurentam. Un tas nozīmē: 

lielāka stabilitāte lielā transportēšanas ātrumā; vieglāka balastēšana ar labāku svara pārnesi; lielāka saķere smagam darbam. 

Pateicoties Intelliturn un HTS II sistēmām, T8Genesis traktors automātiski veiks pagriezienu un nepieciešamo secīgo darbību kopumu. HTS II ir intuitīva darbības beigu secības programmēšanas sistēma, kas ļauj ērti ierakstīt un saglabāt visu darbību secību apgriešanās joslā. Pēc tam to var atskaņot, noklikšķinot uz pogas. Ir vēl vienkāršāk mainīt iepriekš saglabātās secības, jo, kad kaut kas mainās, HTS II sistēma arī to tver. 

Lai atvieglotu pagriešanos, HTS II var apvienot ar Intelliturn – automātisku rindas beigu pagrieziena funkciju, kas palaiž HTS II noteiktā attālumā no pagrieziena joslas. Izmantojot šīs divas viedās sistēmas, var uzlabot atkārtojamību un efektivitāti, kā arī samazināt nogurumu ilgstoša darba laikā.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.