'MEPU K' sērijas mobilās kaltes ir efektīvs, ātrs kaltēšanas risinājums ar zemām izmaksām, kas nodrošina kvalitatīvu kaltēšanas procesu arī īpaši mitru graudu kaltēšanas laikā.

Reklāma

Mobilās kaltes ir ātri uzstādāmas. Īpašā kaltēšanas šahtu konstrukcija nodrošina kvalitatīvu siltā gaisa un graudu sajaukšanos, kas veicina vienmērīgu un energoefektīvu kaltēšanu. 

Mobilās kaltes piemērotas ne tikai graudiem, bet arī mazāka izmēra sēklu kultūrām, piemēram, rapšiem.

Mobilās kaltes konstrukcija ir veidota no izturīga tērauda rāmja. Bāzes aprīkojumā ir kausiņu elevators kaltes uzpildei un izlādei, kā arī vieglo piemaisījumu priekštīrītājs ar atsevišķu jaudīgu motoru, kas garantē kvalitatīvu graudu produkcijas attīrīšanu no pelavām. Visiem mobilās kaltes modeļiem bāzes aprīkojumā ir aizbīdņi, kas paredzēti efektīvai pusporciju kaltēšanai. Mobilās kaltes moduļu tipa konstrukcija nodrošina iespēju palielināt kaltes tilpumu arī pēc tās piegādes un uzstādīšanas. Kalti nepieciešamības gadījumā var pārvietot.

Mobilo kalšu MEPU K sērijas modeļi ir aprīkoti ar regulējamiem padeves rullīšiem, lai nodrošinātu graudu vienmērīgu cirkulāciju mitruma atdevei kaltēšanas procesā. Augstas veiktspējas degvielas deglis, kas nodrošina ātru un vienmērīgu siltuma sadali, ir būtisks faktors kaltēšanas procesam. Lai nodrošinātu nepieciešamo karstā gaisa plūsmu pat vēsā laikā, apkures katla deglim ir pieejama papildu siltumjauda.

Visas mobilās kaltes ir aprīkotas ar viedo vadības sistēmu, kas ļauj precīzi kontrolēt un regulēt kaltēšanas procesu. Kaltes elektriskās iekārtas un vadības sistēmas tiek uzstādītas jau rūpnīcā.

Piedāvājumā arī plašs iekārtu klāsts no dažādiem ražotājiem – transportieri, elevatori, graudu pieņemšanas bedres, standarta porciju kaltes, nepārtrauktas darbības plūsmas kaltes ar un bez rekuperācijas sistēmām, gan apaļi, gan kvadrātveida graudu uzglabāšanas bunkuri, kā arī cits aprīkojums.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.