Jaunās paaudzes 'Grimme RH 20' 'RH 24' un 'RH 28' pieņēmējtvertnes atšķiras ar daudziem uzlabojumiem attiecībā uz caurlaidspēju, rūpīgu produkta apstrādi, komfortu un daudzveidīgām konfigurācijas iespējām.

Reklāma

Piltuves apakšējā konveijera kustības ātrumu var iestatīt jaunajās tvertnēs diapazonā no 0,2 līdz 6 m/min. Piltuves apakšējā konveijera daudz dziļākās kabatas nodrošina augstu satveršanas efektu un atvieglo tvertnes iztukšošanu bez atlikumiem. 

Modificētā Capacity Control funkcija tagad ļauj regulēt tvertnes apakšējā konveijera ātrumu, iestatot caurlaidspēju tonnās stundā. Piltuves konveijera samazinātais pacēluma leņķis palīdz palielināt produktivitāti un uzlabot produktu plūsmu. 10 cm paplašinātā iekraušanas zona nodrošina palielinātu preču pieņemšanas apjomu, kā arī atvieglo piekļuvi bunkuram. To veicina arī manevrēšanas signalizācija ar luksoforu pārslēgšanu.

Jaunais LED darba apgaismojums ļauj ērti strādāt arī tumsā. Uztvērējpiltuves tiek vadītas, izmantojot jauno ISOBUS vadības ierīci IBX 300. Vadības paplašināšana ir iespējama ar ISOBUS vadības paneli CCI 800. Visi nepieciešamie iestatījumi, piemēram, veltņa griešanās ātrums, veltņa atstarpe un slīpuma leņķis, tagad tiek vizualizēti lietotājam ērtākā veidā, vieglāk reproducējami. Jaunā Remain Control funkcija reģistrē produkta slāņa augstumu pieņēmējtvertnes iekraušanas zonā. 

Uzpildot tvertni, raža nokrīt tieši tvertnes apakšā. Pateicoties tam, ievērojami palielinās rūpīga produkta apstrāde. 

Pateicoties modificētajam eņģes regulēšanas mehānismam, augsnes atdalīšanas un frakcionēšanas veltņus var vēl labāk pielāgot esošajiem ekspluatācijas apstākļiem.

VarioClean funkcija nodrošina augstu tīrīšanas efektivitāti. Vēl viens jauninājums ir tas, ka poliuretāna spirālveida rullīši Turbo-Clean funkcijā var griezties pret produkta plūsmu, tādējādi vairāk atdalītās augsnes nonāk uz augsnes izplūdes konveijeriem un tvertnes apakšas, nevis uz produkta izplūdes konveijera.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.