Kompānija "Case IH "Brazīlijas izstādē "Agrishow "prezentēja 'Precision' tehnoloģijas atjauninājumu, tostarp jauno lietotni 'Case IH FieldOps.'

Reklāma

Case IH FieldOps ir jauns universāls mobilais un tīmekļa risinājums, kas īpaši izstrādāts kā vienkāršots un optimizēts visaptverošs operāciju pārvaldības risinājums. 

FieldOps ļauj īpašniekiem un operatoriem pārvaldīt un vizualizēt vairāku zīmolu autoparku jebkurā laikā un vietā. FieldOps 

nodrošina reāllaika piekļuvi agronomijas, mašīnu un ekspluatācijas datiem, savienojot lauksaimniekus ar viņu mašīnām, laukiem, komandām un partneriem, nodrošinot viņiem izmantojamu informāciju.

"Mēs par prioritāti izvirzām precīzo tehnoloģiju integrāciju mūsu klientiem," sacīja Marko Lombardi, Case IH EMEA vadītājs. "Izmantojot Case IH FieldOps, esam izveidojuši centralizētu digitālo platformu, kas vienkāršo piekļuvi datiem, ļaujot operatoriem pieņemt uz datiem balstītus lēmumus, kas galu galā veicina darbības panākumus. Case IH FieldOps faktiski izstrādājuši paši lauksaimnieki lauksaimniekiem. Mēs esam strādājuši tieši ar klientiem, ņēmuši vērā viņu atsauksmes un izstrādājuši racionalizētus procesus, kas viņiem un viņu darba veidam ir jēgpilni. Iegūtā platforma ir intuitīva un viegli lietojama no sākuma līdz beigām," uzsvēris Lombardi.

Case IH FieldOps mobilā un tīmekļa lietotne pašlaik atrodas izstrādes un testēšanas beigu posmā, tās izlaide gaidāma jau šogad.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.