Pirms 34 gadiem, 1990. gada 4. maijā, Latvijas PSR Augstākā Padome pieņēma deklarāciju "Par Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanu", ar kuru atjaunoja 1922.gadā pieņemto Satversmi. Atzīmējot šo dienu, Latvijā notiek virkne pasākumu. Ieskatāmies dažos no tiem.

Reklāma

Brīvības svētki novados

4. maijā no plkst. 12 līdz 14 Ventspils rātslaukumā Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienai veltīts koncerts.

4. maijā plkst. 12 Kuldīgas rātslaukumā Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienai veltīts pasākums.

4. maijā plkst. 16 Daugavpils Vienības nama koncertzālē Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienas koncerts Dod man spēku.

4. maijā plkst. 19 Bauskas rātslaukumā grupas Turaidas Roze koncerts ar tautas deju kolektīvu Madara.

4. maijā plkst. 19 Kokneses kultūras centrā Lielvārdes teātra izrāde Pumpurs – ceļš uz Lāčplēsi.

Latvijas filmu maratons

Valsts svētkos notiks Nacionālā kino centra rīkotais tradicionālais 4. maija "Latvijas filmu maratons", kurā bez maksas tiks izrādītas filmas kinoteātrī Splendid Palace un tiešsaistē portālā: www.filmas.lv. Programmā īpaša uzmanība pievērsta Latvijas 20. gadadienai Eiropas Savienības sastāvā.

Būs iespēja noskatīties jaunākās un jau pirms kāda laika tapušās un sabiedrībā iemīļotas filmas pieaugušajiem un bērniem. Ar filmu sarakstu, to demonstrēšanas vietu un laiku var iepazīties Nacionālā kino centra mājaslapā: www.nkc.gov.lv.

Aptauja

Par kuru tēmu LASI.LV vēlētos uzzināt un lasīt vēl vairāk?

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.