Katra cilvēka dzīvē viens no lielākajiem izaicinājumiem ir mājas būvniecība. Ceļā uz savu sapņu māju būtiska ir ne tikai izpratne par dažādiem materiāliem un tehnoloģijām, bet arī pašu tapšanas procesu. Tāpēc aktuālāko informāciju varēs uzzināt Baltijas lielākajā būvniecības izstādē “Māja I 2024”, kas norisināsies 21.–24. martā Ķīpsalā.

Izstādes ekspozīcija.
Izstāde "Māja I 2024"
Reklāma

Vienā mājā simtiem māju

Izstādē varēs uzzināt nozares jaunumus, izvēlēties būvmateriālus, tehniku un instrumentus, kā arī saņemt profesionāļu konsultācijas. Četrās dienās divās hallēs un āra ekspozīcijā aktuālos piedāvājumus nozarē prezentēs turpat 400 uzņēmumu no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Polijas, Ukrainas, Somijas, Itālijas, Austrijas, Dānijas un Rumānijas. Šogad izstādē būs rekordliels un daudzveidīgs māju un dažādu to projektu piedāvājums!

 Viss mājai

Izstādē “Māja I 2024”visu nepieciešamo atradīs gan projekta pasūtītājs, gan arhitekts, gan būvnieks, gan ikviens interesents. Dalībnieki piedāvās visu mājas būvniecībai un remontam, piemēram, būvmateriālus un apdares materiālus, siltumtehniku un ventilācijas iekārtas, santehniku, elektroinstalācijas un gaismas tehniku, jumta segumus, attīrīšanas iekārtas, dažādus grīdas segumus, durvis, logus u. c. Tāpat izstādē būs dažādi instrumenti, darba apģērbi un apavi, vārti, žogi, saules paneļi, pirtis. 

Ražots Latvijā

Latvijas uzņēmumi –“Termokoksne” un “Priežavoti” – piedāvās dažādus kokmateriālus, savukārt “Bitus Latvia” prezentēs augstas kvalitātes koka paneļu un moduļu mājas, kā arī koka logus un durvis. Bet, ja vēlies būvēt pēc visām jaunākajām tendencēm un iegādāties ekobūvi vai pēc CLT tehnoloģijas būvētu māju, tad izstādē apmeklē “Jēkabpils PMK” stendu. Savukārt spa cienītājiem jāpiestāj “FitoSauna” ekspozīcijā, kurā varēs iepazīties ar Alūksnē ražotām iekštelpu saunām, kas iederēsies ne tikai privātmājā, bet arī dzīvoklī.

Gatavi māju risinājumi

Pirmo reizi “Zviedrumaja.lv” izstādē prezentēs tipveida saliekamās dzelzsbetona privātmājas, kam ir izcila kvalitāte un ātra montāža. “Māja I 2024” apmeklētāji varēs iepazīties ar dažādu ražotāju māju piedāvājumiem, salīdzināt tos un konsultēties ar ekspertiem. Izstādē būs “Bitus Latvia”, “Eko Modulis”, “Ilumhouse”, “Somu Māja”, “Tantum”, “Via-s Houses” un citu māju projektu veidotāju un ražotāju projekti. 

Interesentiem būs iespējauzzināt arī par daudzveidīgiem jumtu segumiem, tostarp, slīpajiem, plakanajiem, zaļajiem, ko prezentēs “Toode”, “Eroof”, “Akvatons”, “BMI Latvija”, “Green Urban”, “Latroof”, “Zulak Wood Latvia”, “Akmens jumti” u. c.

Jebkuram būvniecības posmam

Būvniecības posmu ir daudz, sākot no projektēšanas, autoruzraudzības, būvniecības līdz pēcgarantijas apkalpošanai. Lai šos procesus atvieglotu, apmeklē “Sila stils”, “Labā māja” un citu uzņēmumu stendus un saņem aktuālo informāciju. Uzņēmumu pārstāvji ieteiks gan būvniecības materiālus, gan energotaupošas tehnoloģijas, gan teritorijas labiekārtošanas risinājumus.

Vērtīgas konsultācijas

Lai uzzinātu par finansiālajām iespējām, izstādē “Māja I 2024” apmeklē “Luminor” un “SEB” bankas stendus, kur finanšu speciālisti pastāstīs par dažādām atbalsta programmām un citiem būtiskiem aspektiem mājas iegādē. Pēc finansiālo jautājumu atrisināšanas šogad izstādē varēs konsultēties arī ar “Home4You”, “Motiva Latvija”, “Skapo”, “Surfaces Studio” interjera dizaineriem. Viņi ieteiks, kā uzlabot ne tikai mājokļa interjeru, bet arī ārējo mājas teritoriju.

Dzīvo siltāk!

21.–24. martā Ekonomikas ministrija un informatīvās kampaņas “Dzīvo siltāk” sadarbības partneri izstādē “Māja I 2024” informēs namu pārvaldītājus, dzīvokļu īpašniekus un privātmāju īpašniekus par kvalitatīvu ēku atjaunošanu, dažādiem energoefektivitātes risinājumiem un ieguvumiem, kā arī ēku uzturēšanu pēc atjaunošanas. Stendā “Dzīvo siltāk” būs iespēja uzzināt par pieejamo Atveseļošanas fonda un arī valsts atbalstu daudzdzīvokļu, sabiedrisko un uzņēmumu ēku atjaunošanai un citu energoefektivitātes pasākumu īstenošanai.

Izstādi “Māja I” rīko Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība "BT 1". Vairāk informācijas šeit.

Izstādes darba laiks:

21.–23. marts no plkst. 10.00–18.00

24. marts no plkst. 10.00–17.00

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.