"Latvijas Loto" veidotajam TV3 šovam "SuperBingo" pievienojusies jauna vadītāja – viena no neatkarīgās teātra trupas "Kvadrifrons" dibinātājām aktrise Ance Strazda.

"Esmu satraukta, jo šī ir mana pirmā pieredze darbā televīzijā," atzīst Ance Strazda, "tomēr vienlaikus ir ļoti interesanti. Noteikti iemācīšos daudz jauna un gūšu vērtīgu pieredzi, jaunas zināšanas un sajūtas." Ance Strazda ekrānā nomainīs Ligitu Miezi, kura devusies pirmsdzemdību atvaļinājumā; jaunajai vadītājai par lielāko atbalstu darbā solās būt pārējie "SuperBingo" šova vadītāji – TV personības Armands Simsons un Krista Zvirgzdiņa.

Jaunā aktrise stāsta par savām attiecībām ar loteriju pasauli līdz "SuperBingo" šova vadītāju atlasei: "Nokasāmās loterijas biļetes bieži izmantoju apsveikuma kartīšu vietā dažādos svētkos, piemēram, pirmizrāžu dienās."

Kaut arī Ance Strazda uzskata, ka viņas darbs menedžmenta komandā kā vienai no neatkarīgā teātra dibinātājām ir nozīmīgāks, salīdzinot ar aktrises nodarbošanos, tomēr teātra vidē viņa tiek uzskatīta par spilgtu raksturlomu tēlotāju. Viņa bijusi nominēta teātra balvai "Spēlmaņu nakts 2013" kategorijā "Gada debija" par lomu iestudējumā "Rudens Pēterburgā" un balvai "Spēlmaņu nakts 2016" kategorijā "Gada jaunais skatuves mākslinieks" par lomu iestudējumā "Dāmas".

Šova producente Kristīne Balāvina: "Ar Ances pievienošanos komandai mums šova veidošanā ir sācies ļoti interesants posms, jo pirmo reizi "SuperBingo" vēsturē to vadīs profesionāla aktrise. Tāpēc skatītāji var sagaidīt gan atraktivitāti, gan jaunu saspēli ar Armandu Simsonu un Kristu Zvirgzdiņu. Atklāti sakot, es esmu iemīlējusi Ances balsi – ļoti skaista. Ceru, ka arī skatītāji Anci iemīlēs."

Ance Strazda pievienojas "SuperBingo" brīdī, kad iespējams laimēt gan sapņu māju, gan sapņu auto "Audi A4". Lai piedalītos izlozē, nepieciešams iegādāties "SuperBingo" kvīti ar pieciem variantiem un ar dalību "Džokerā 7".

Skatieties TV3 šovu "SuperBingo" svētdienās plkst. 10.00 TV3.

Aptauja

Par kuru tēmu LASI.LV vēlētos uzzināt un lasīt vēl vairāk?

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.