Ar britu mākslinieka "Yungblud" (īstajā vārdā Dominiks Ričards Harisons) enerģisko uzstāšanos atklāta vērienīgā šī gada vasaras koncertsezona Siguldas pilsdrupu estrādē. Aplūko foto!

Siguldas pilsdrupu estrāde atklāj koncertsezonu ar enerģisko "Yungblud" šovu.
"Yungblud" Siguldā
Ar britu mākslinieka "Yungblud" (īstajā vārdā Dominiks Ričards Harisons) enerģisko uzstāšanos atklāta vērienīgā šī gada vasaras koncertsezona Siguldas pilsdrupu estrādē.
Reklāma

Pirmais, kas šovasar iemēģinājis Siguldas pilsdrupu estrādes skatuves dēļus, bija britu jaunās paaudzes mūziķis un aktieris Yungblud. Lai arī koncerta rīkotāji šo jaunekli pozicionē kā Gen Z ikonu, drīzāk viņš ir vēlīnās mileniāļu paaudzes paraugs, kuram forma svarīgāka par saturu, kuram tuvas 2000. gadu pirmās puses amerikāņu poppanka tradīcijas. Ne velti viņš sadarbojies ar Avrilu Lavinju, Machine Gun Kelly u. tml. dusmīgajiem poppanka māksliniekiem. Viņa skatuves tēlā sakausēta emo melnā krāsa un karaliskā āksta dekori, protams, viņa koncerti ir enerģiski, dinamiski šovi ar skaļām ģitārām, bungām, repa elementiem un nemitīgu fanu, kurus dēvē par melno siržu klubu, aktīvu līdzi dziedāšanu. "Daudz enerģijas, laimes, solidaritātes un rozā zeķu," tā savus koncertus raksturo pats Yungblud.

Koncertu iesildīja pašmāju Raum.

Siguldas pilsdrupu estrāde atklāj koncertsezonu ar enerģisko "Yungblud" šovu. Raum.

Šovasar īpašo brīvdabas koncertu sajūtu uz lielās skatuves pie ainaviskās Gaujas senielejas uzburs vēl vairāki gan Latvijā, gan pasaulē iemīļoti mākslinieki. Pasākumu klāstā ko piemērotu varēs izvēlēties gan populārās mūzikas, gan klasiskās mūzikas cienītāji, gaidāms koncerts bērniem, notiks tradicionālie Opermūzikas svētki, baleta koncerts, kā arī tiks atzīmēti Līgo svētki.

12. jūnijā plkst. 20.00 uz Siguldas pilsdrupu estrādes skatuves kāps duets Jungle no Lielbritānijas. Jau laikus noskaņoties Jāņu nakts svinībām būs iespējams ar koncertuzvedumu "Meklē mani papardēs", kas Siguldas pilsdrupu estrādē notiks 15. jūnijā plkst. 19.00. Līgo nakts svinības turpināsies arī 23. jūnijā. Plkst. 19.00 Siguldas pilsdrupu estrādē būs iespēja baudīt brīvdabas teātra izrādi "Skroderdienas Silmačos", kas šogad būs īpašs 120. jubilejas iestudējums. Uz koncertu "Mākslas darbs" zem zvaigžņotām debesīm aicina grupa Musiqq, kas Siguldas pilsdrupu estrādē uzstāsies 6. jūlijā plkst. 21.00. 

10. jūlijā Siguldas pilsdrupu estrādē kopā ar grupu un orķestri uzstāsies viens no pasaules slavenākajiem čellistiem Stjepans Hausers jeb HAUSER

No 26. līdz 28. jūlijam gleznainajā Siguldas pilsdrupu estrādē būs iespēja baudīt XXXI Starptautiskos Siguldas Opermūzikas svētkus. 31. jūlijā plkst. plkst. 20.00 klasiskās mākslas cienītājus sagaida arī baleta uzvedums "Dons Kihots" ar Eiropas vadošo teātru baleta solistu piedalīšanos. 

Bērnus 11. augustā plkst. 11.00 sagaidīs "Tutas lietu" koncerts "Labu labais labirints". 

Vērienīgie koncerti turpināsies 13. augustā plkst. 20.00, kad uzstāsies grupa The Smile, kurā apvienojušies “Radiohead” dalībnieki Toms Jorks un Džonijs Grīnvuds, kā arī bundzinieks Toms Skiners. 

"The Smile".

14. augstā plkst. 20.00 uz Siguldas pilsdrupu estrādes skatuves kāps spožā britu mūzikas zvaigzne Jessie Ware

Jaunā aktieru sastāvā 18. augustā plkst. 16.00 uz skatuves atgriezīsies Ulda Marhileviča un Māras Zālītes traģikomiskā dziesmuspēle "Tobāgo!". 

Savukārt vasaras izskaņā, 3. septembrī, Siguldas pilsdrupu estrādē plkst. 20.00 uzstāsies viena no pasaules visu laiku slavenākajām elektroniskās mūzikas grupām Faithless

Aptauja

Cik bieži lasi/klausies tiešsaistes mediju LASI.LV?

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.