Nesen tapa zināms, ka pagarināta arī detektīvseriāla "Grāntčestera" filmēšana – taps jau desmitā sezona.

Reklāma

Britu detektīvseriāls "Grānt­čestera" veidots pēc Džeimsa Ransija īsstāstiem, kas apvienoti izdevumā "Grānt­česteras noslēpumi", un televīzijas skatītāji ar tā varoņiem iepazinās 2014. gadā. Seriāla darbība norisinās pagājušā gadsimta 50. gados Grānt­česteras ciemā, kas atrodas netālu no Kembridžas, tā pirmo sezonu centrā bija anglikāņu baznīcas vikārs Sidnijs Čeimberss (lomā – Džeimss Nortons), kurš paralēli tiešajiem darba pienākumiem sāk izmeklēt apkārtnē notikušās slepkavības, un viņš dara to tik labi, ka vietējais inspektors iegūst izveicīgu "kolēģi" ar garīdznieka apkaklīti. Jau ceturtajā sezonā Dž. Nortona varoni nomainīja Toma Britnija spēlētais Vils Devenports, taču pērnā gada vasarā aktieris paziņoja, ka pārtrauc savu sadarbību ar "Grāntčesteras" komandu, lai pievērstos citiem projektiem.

Viņa varoni nomainīja Riši Nairs vikāra Alfija Koterama lomā, un šī gada 8. maijā kompānija "ITV" paziņoja, ka Grānt­česteras noziegumus, kas uz mazā ekrāna izpelnījušies augstas atzīmes gan no skatītājiem, gan profesionāļiem, garīdznieks ciešā sadarbībā ar Robsonu Grīnu turpinās šķetināt arī 10. sezonā. Tiesa, vēl nav zināms 1. sērijas izrādīšanas datums, taču kompānijas "Masterpiece" izpildproducente Suzanne Simsone jau norādījusi, ka vienā no studijas populārākajiem seriāliem "Robsons Grīns un Riši Nairs turpinās izmeklēt noziegumus", bet scenāriste Deizija Koulema atzina, ka komanda atgriezīsies Grāntčesteras brīnišķīgajā vasarā.

LTV7 darbdienās "Grāntčestera 5".

Aptauja

Cik bieži lasi/klausies tiešsaistes mediju LASI.LV?

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.