Aktrise Pola Ņūsone bija pārsteigta, uzzinot, ka kompānija "CBS" nolēmusi pārtraukt seriāla "C.S.I. Lasvegasa" uzņemšanu.

Reklāma

"Biju ļoti pārsteigta, uzzinot šo vēsti, jo reitingi bija tik labi," viņa ne bez rūgtuma stāstīja kādā intervijā.

Seriālu "C.S.I. Lasvegasa" sāka veidot 2021. gadā, un galvenās lomas tajā atveidoja Pola Ņūsone, Mets Laurija, Mels Rodrigezs un citi. Trešās sezonas notikumus vēroja ap sešiem miljoniem skatītāju, tādējādi tas ierindojās starp populārākajiem "CBS" produktiem. Bet nu Ņūsone pievienojusies tiem aktieriem, kuri gaida nākamos piedāvājumus, un labākais, ko šādā situācijā darīt, saskaņā ar aktrises pieredzi ir – izbaudīt. Tas nozīmē arī īstu atpūtu un ceļošanu.

62 gadus vecā aktrise strādājusi gan televīzijā, gan kino un lepojas, ka viņas filmogrāfijā ir arī šis seriāls. Taču, kā atzina "CBS Entertainment" prezidente Eimija Raizenbaha, "C.S.I. Lasvegasa" liktenis tomēr nav pilnībā izlemts – viņa ir pārliecināta, ka šī franšīze ir dzīva, un studijas vadība vēl domās, kā ar to rīkoties, jo "tā ir daļa no mūsu mantojuma".

TV3 26. jūnijā plkst. 22.45, "C.S.I. Lasvegasa 2"

Aptauja

Cik bieži lasi/klausies tiešsaistes mediju LASI.LV?

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.